icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo

Mam przyjaciółkę opiekunkę zwierząt

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mam przyjaciółkę opiekunkę zwierząt
7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Produkt przyda Ci się do zapewnienia Twojemu dziecku prawidłowego rozwoju oraz zaspokojenia jego ciekawości. Na stronach książki zaprezentowano, jak wygląda opieka nad zwierzętami mieszkającymi w ogrodzie zoologicznym – lektura w przyjemny sposób ukaże Twojemu maluchowi świat zwierząt. Produkt jest niezwykle lekki, dzięki czemu Twoja pociecha samodzielnie go uniesie.

  Cechy i zalety

  Poszukujesz książki, która przybliży Twojemu dziecku, jak wygląda opieka nad zwierzętami? W tym celu możesz zaopatrzyć się w oferowany tutaj produkt, w którym zawarto opowiadania o pracy w ogrodzie zoologicznym. Opowiadania, które przedstawiono w książce, w przyjemny i prosty sposób ukażą dziecku świat zwierząt – maluch dowie się między innymi, jak wygląda opieka nad zwierzętami, kto gotuje im obiad oraz jak kąpie się słonia. Strony produktu ozdobiono interesującymi rysunkami, które zaciekawią Twoje dziecko oraz pobudzą jego wyobraźnię. Książka sprawi, że Twój maluch nie tylko przyjemnie, ale także niezwykle pożytecznie spędzi swój wolny czas. Oprawę wyrobu zaprojektowano tak, by była odporna na uszkodzenia, dzięki czemu nie zniszczy się podczas użytkowania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu190mm
   Wysokość produktu190mm
   Liczba stron24
   WydaniePojedyncze wydanie
   Grupa wiekowaOd 3 lat
   Kod produktu9788372788207