Zobacz więcej Napędy do bram garażowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Bramy garażowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Napęd do bram przesuwnych Moovo LN432
Strzałka w prawo

Napęd do bram przesuwnych Moovo LN432

1 238
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Napęd bram przesuwnych to zestaw, służący do automatycznego otwierania i zamykania bram przesuwnych. Element uruchamiasz przy pomocy pilota, co jest niezwykle wygodnym i bezpiecznym sposobem użytkowania. Produkt posiada wszystkie niezbędne elementy, służące do uruchomienia przygotowanej podstawy, czyli bramy wraz z szyną przesuwną.

   Cechy i zalety

    Napęd bram przesuwnych umożliwia zautomatyzowanie bramy przesuwnej, przeznaczonej do użytku prywatnego. Dzięki temu mechanizmowi wjedziesz na swoją posesję bez konieczności wychodzenia z samochodu. Produkt zawiera kompletny zestaw montażowy. To element nowoczesny, praktyczny - ma wbudowaną uniwersalną centralę oraz prosty, wystarczy postępować zgodnie z instrukcja obsługi i montażu. Całość posiada jeszcze jeden walor, jest bezawaryjna, ponieważ silnik przystosowany jest do montażu akumulatora. Napęd ma również automatyczne programowanie oraz wykrywanie przeszkód. W skład zestawu wchodzą uruchamiający całość siłownik, 2 rodzaje pilota oraz listwa zębata w ilości 8 sztuk. Zestaw jest kompatybilny z innymi elementami, które wykorzystują energię słoneczną.

    • Max. ciężar skrzydła: 300 kg

    Specyfikacja techniczna

    W zestawiesiłownik elektromechaniczny z wbudowaną centralą sterującą i odbiornikiem, płyta podstawy, dwa piloty 4-kanałowe, 4 m listwy zębatej nylonowej, komplet fotokomórek, lampa sygnalizacyjna
    Kod produktu8032595792840