icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Napędy do bram

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Bramy garażowe

Strzałka w prawo

Napędy do bram

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Napęd do bram przesuwnych Moovo LN432
Strzałka w prawo

Napęd do bram przesuwnych Moovo LN432

1 238
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Napęd bram przesuwnych to zestaw, służący do automatycznego otwierania i zamykania bram przesuwnych. Element uruchamiasz przy pomocy pilota, co jest niezwykle wygodnym i bezpiecznym sposobem użytkowania. Produkt posiada wszystkie niezbędne elementy, służące do uruchomienia przygotowanej podstawy, czyli bramy wraz z szyną przesuwną.

   Cechy i zalety

    Napęd bram przesuwnych umożliwia zautomatyzowanie bramy przesuwnej, przeznaczonej do użytku prywatnego. Dzięki temu mechanizmowi wjedziesz na swoją posesję bez konieczności wychodzenia z samochodu. Produkt zawiera kompletny zestaw montażowy. To element nowoczesny, praktyczny - ma wbudowaną uniwersalną centralę oraz prosty, wystarczy postępować zgodnie z instrukcja obsługi i montażu. Całość posiada jeszcze jeden walor, jest bezawaryjna, ponieważ silnik przystosowany jest do montażu akumulatora. Napęd ma również automatyczne programowanie oraz wykrywanie przeszkód. W skład zestawu wchodzą uruchamiający całość siłownik, 2 rodzaje pilota oraz listwa zębata w ilości 8 sztuk. Zestaw jest kompatybilny z innymi elementami, które wykorzystują energię słoneczną.

    • Max. ciężar skrzydła: 300 kg

    Specyfikacja techniczna

    W zestawiesiłownik elektromechaniczny z wbudowaną centralą sterującą i odbiornikiem, płyta podstawy, dwa piloty 4-kanałowe, 4 m listwy zębatej nylonowej, komplet fotokomórek, lampa sygnalizacyjna
    Typ opakowaniaszt.
    Kod produktu8032595792840