Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta 12 x 44 cm biała

Osłona wentylacyjna Awenta 12 x 44 cm biała

30,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka służy do osłaniania otworów wentylacyjnych w drzwiach i stolarce meblowej. Polipropylen, z którego został wykonany produkt, jest odporny na wilgoć. Osłona w białym kolorze jest uniwersalna i pasuje do jasnych skrzydeł drzwiowych. Oferta obejmuje również produkty w innych kolorach i kratki osłonowe do okrągłych otworów w drzwiach.

   Cechy i zalety

    Osłona w kolorze białym służy do estetycznego wykańczania otworu wentylacyjnego w drzwiach do łazienki, spiżarni lub innego pomieszczenia, które wymaga właściwej cyrkulacji powietrza. Kratka wspomaga działanie wentylacji grawitacyjnej poprzez pozostawienie odpowiedniej szczeliny w powierzchni drzwi. Osłonę wstawia się w prostokątny otwór nad dolną krawędzią skrzydła. Biały kolor pasuje do jasnej powierzchni drzwi i dobrze się prezentuje w nowocześnie urządzonych wnętrzach. Materiał jest trwały i odporny na wilgoć. Można go czyścić zwykłymi, domowymi detergentami. W naszej ofercie znajdziesz również inne warianty – zamiast kratki możesz zdecydować się na okrągłe otwory osłonięte ozdobnymi tulejami, które są również dostępne w wielu kolorach do wyboru.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     Kod produktu5903263991144