Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta drzwiowa 45 x 45 mm biała

Osłona wentylacyjna Awenta drzwiowa 45 x 45 mm biała

2,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona służy do obudowy otworów wentylacyjnych w drzwiach, stolarce meblowej i tym podobnych konstrukcjach stolarskich wewnątrz budynku. Otwór z osłoną zapewnia lepszą wentylację mieszkania oraz zapobiega gromadzeniu się pary wodnej na ścianach. Produkt został wykonany z polistyrenu i wykończony na uniwersalny, biały kolor.

   Cechy i zalety

    Osłona wentylacyjna to produkt, który ułatwia poprawną wentylację zamkniętego pomieszczenia. Służy do wykańczania otworów nawiewnych w drzwiach do łazienki, kuchni lub spiżarni. Nie tylko zapewnia większą efektywność wentylacyjną, ale także eleganckie wykończenie skrzydła. W celu zapewnienia właściwej cyrkulacji powietrza najlepiej wykonać kilka otworów wentylacyjnych. Produkt ma biały kolor, który dobrze będzie komponował się z jasną powierzchnią drzwi. Kwadratowy kształt pasuje do nowoczesnych elementów w we wnętrzu. Tuleja została wykonana z tworzywa, które jest łatwe do utrzymania w czystości. Asortyment obejmuje również inne kratki wentylacyjne w barwach dopasowanych do drzwi wykonanych przez popularnych producentów.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     Kod produktu5905033297616