Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm metal satyna złoto

Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm metal satyna złoto

8,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłonę w kolorze złota o satynowym wykończeniu zastosujesz do wykańczania otworu wentylacyjnego w eleganckich drzwiach. Produkt znajduje zastosowanie w pomieszczeniach takich jak łazienka, kuchnia spiżarnia lub schowek. Dzięki właściwej wentylacji ograniczysz gromadzenie się w nim pary wodnej. Osłona została wykonana z mocnego materiału.

   Cechy i zalety

    Osłona to eleganckie okucie drzwi, które służy do wykańczania okrągłych otworów wentylacyjnych. Stosowana jest zwykle w drzwiach łazienkowych, kuchennych lub spiżarnianych. Element ten umożliwia prawidłowy przepływ powietrza pomiędzy odgrodzonymi pomieszczeniami i zapewnia odpowiedni poziom prywatności osobom, które znajdują się w zamkniętej łazience. Nie tylko usprawnia efektywność wentylacyjną, ale także zapewnia elegancką estetykę wykończenia drzwi – złoty kolor oraz satynowe wykończenie pasuje do tradycyjnego stylu urządzania pomieszczeń. Łatwo zestawisz tuleje z pasującymi do niej klamkami, które również znajdziesz w naszej ofercie. Asortyment obejmuje osłony w wielu kolorach i innych kształtach do wyboru.

     Specyfikacja techniczna

     KolorZłoty satynowy
     Kod produktu5905033293007