Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta Mini fi 40 mm srebrna

Osłona wentylacyjna Awenta Mini fi 40 mm srebrna

16,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona jest elementem służącym do osłaniania otworów wentylacyjnych w stolarce drzwiowej i meblowej. Dostępna jest w wielu kolorach, które odpowiadają wybarwieniom drzwi lub ich okuć. Srebrny kolor jest bardzo elegancki i łatwo skomponujesz go z klamkami i zawiasami w zbliżonych tonacjach. Produkt został wykonany z mocnego tworzywa sztucznego.

   Cechy i zalety

    Srebrna osłona wentylacyjna Mini służy do wymiany po ewentualnym uszkodzeniu oryginalnego elementu w drzwiach, szafach przesuwnych i do zabudowy. Znajduje zastosowanie również podczas samodzielnego wykonywania nowej stolarki do domu. Estetycznie wykańcza otwór w drzwiach, przez który dochodzi świeże powietrze do pomieszczeń bez okna. Umożliwia łatwiejsze odprowadzanie z innych wnętrz powietrza, które może swobodnie przedostawać się również przy zamkniętych drzwiach i wychodzić kanałem wentylacyjnym z łazienki na zewnątrz budynku. Aby osiągnąć najlepszy ciąg, warto wywiercić w drzwiach kilka otworów. Osłona jest dostępna w bogatej palecie kolorów, która odpowiada wybarwieniu okuć do drzwi popularnych producentów.

     Specyfikacja techniczna

     KolorSrebrny
     Kod produktu5905033292017