Produkty

Otwornica bimetal Erbauer 57 mm

Kliknij aby powiększyć

Otwornica bimetal Erbauer 57 mm

Marka: Erbauer

Marka: Erbauer

Kod: 213228

|
Otwornica bimetal to akcesorium uzupełniające do elektronarzędzi, które przyda się w Twoim warsztacie. Wykorzystasz je podczas różnych prac montażowych, remontowych, warsztatowy czy majsterkowania. Po zamocowaniu ostrej części roboczej do wiertarki możesz przystąpić do wycinania estetycznych otworów o odpowiedniej średnicy.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

10 cm

Waga brutto

0.16 kg

Szerokość opakowania

14 cm

Wysokość opakowania

5.5 cm

Średnica

57 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace warsztatowe, remontowo - budowlane; majsterkowanie

Przeznaczenie

drewno, tworzywo sztuczne, płyty gipsowe, aluminium i cienka, miękka stal

Parametry indywidualne

Marka

Erbauer

Informacje dodatkowe

głębokość cięcia: 38 mm

Nr referencyjny

HLE91842

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal szybkotnąca M3
Otwornica bimetal jest przeznaczona do zamocowania w trzpieniu wiertarki udarowej, tworząc funkcjonalne narzędzie, które wykorzystasz podczas wielu prac. Element sprawdzi się podczas czynności remontowo-budowlanych, montażowych czy warsztatowych. Otwornicą wykonasz precyzyjne otwory w różnych materiałach – możesz ją wykorzystać do wywierceń w drewnie, tworzywie sztucznym, płycie gipsowej, aluminium oraz cienkiej, miękkiej stali. Akcesorium posiada specyficzną, ząbkowaną powierzchnię, która sprawia, że otwornica szybko zatapia się w obrabianym materiału. Produkt pozostawia estetyczne i gładkie otwory, a wycięty materiał możesz usunąć z środka za pomocą trzpienia o płaskiej podstawie. Wśród oferowanych akcesoriów do elektronarzędzie znajdziesz także mniejsze otwornice.
Ocena
4 komentarze
10.02.2020
Otwornica fi 60 nie jest używana codziennie ale wywierciła już parę otworów w blachach i płytach meblowych bez straty jakości cięcia. Polecam
01.11.2019
Dla mnie porażka.Wyrzucone pieniądze w błoto. Cienkiej blachy nie potrafi przewiercić mimo, że mówi się na to wiertło bimetal,wiertło prowadzące tempe.Kiepska Chińszczyna.Musiałem pojechać do innego sklepu i kupiłem tańsze i lepsze!
Nadaję się do może płyty pilśniowej.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli otwornica nie spełniła Pana oczekiwań i nie sprawdziła się podczas pracy. Jednocześnie przypominamy, że w takich przypadkach naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Zapewniamy również, że opisana kwestia zostanie przekazana osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanych w sklepie produktów w celu jej zweryfikowania.

10.01.2019
Marka sugeruje niemieckie pochodzenie produktu, jednak jakość raczej chińska.
Potrzebowałem wywiercić 4 otwory wentylacyjne fi=40 mm w drzwiach do łazienki i to wiercenie zajęło mi ok. trzech kwadransów. Więc albo moje drzwi łazienkowe były wykonane z pancernej dykty, albo ta otwornica jest słaba.
28.02.2018
Możliwość cięcia w różnych materiałach to duży atut
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do wiertarek, młotowiertarek i młotów – w co warto się wyposażyć?

 • Narzędzia i artykuły

  Otwornice do drewna – wybór i zastosowanie

 • Narzędzia i artykuły

  Jak wiercić w drewnie

Ocena i komentarz dla:

Otwornica bimetal Erbauer 57 mm