Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Akcesoria do wiertarek i wkrętarek

Strzałka w prawo

Akcesoria do wiertarek i wkrętarek

Akcesoria do wiertarek i wkrętarek to szeroka kategoria, która obejmuje różnego rodzaju narzędzia i dodatki, które umożliwiają osobom pracującym z tymi maszynami wykonywanie skomplikowanych i precyzyjnych prac.

Filtry

Akcesoria do wiertarek i wkrętarek

Akcesoria do wiertarek i wkrętarek to szeroka kategoria, która obejmuje różnego rodzaju narzędzia i dodatki, które umożliwiają osobom pracującym z tymi maszynami wykonywanie skomplikowanych i precyzyjnych prac.

234 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Wiertarki, wkrętarki i młoty

Wyświetlanie 24 z 234 produktów

Załaduj więcej

Akcesoria do wiertarek udarowych w Castoramie

Wiertarki udarowe to bardzo uniwersalne narzędzia, które w zależności od dołączonych końcówek mogą nie tylko wiercić w różnych powierzchniach, ale i frezować, ścierać czy czyścić. W tej kategorii sklepu Castorama oferujemy praktyczne i wytrzymałe akcesoria do wiertarek udarowych. Jeśli szukasz osprzętu dla swojego elektronarzędzia, z pewnością znajdziesz go na naszych półkach.

OSPRZĘT DLA TWOJEJ WIERTARKI

Akcesoria do wiertarek to bardzo szeroka kategoria, w której umieściliśmy wszelkiego rodzaju wiertła, otwornice, ściernice, stojaki do wiertarek, gwintowniki i narzynki, szczotki węglowe, przedłużki, wbijaki, uchwyty, adaptery i inne. W tym dziale znajdziesz produkty z dwoma rodzajami mocowania: uchwytem kluczykowym i samozaciskowym.

WIERTŁA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Wśród naszego asortymentu znajdziesz wiertła do wszystkich zastosowań: wiertła do betonu, wiertła do drewna, wiertła do metalu, wiertła stopniowane, wiertła do szkła oraz wiertła uniwersalne. W naszym sklepie dobierzesz rodzaj wiertła do materiału, w którym pracujesz, i efektu, który chcesz uzyskać. Wiertła prezentowane w tym dziale mają różne rozmiary. Dzięki temu wykonasz przy ich pomocy otwory o średnicy oraz głębokości, której potrzebujesz.

SIĘGNIJ PO ZESTAWY WIERTEŁ I BITÓW

Zestawy wierteł i bitów w praktycznych walizkach sprawią, że wszystkie elementy będziesz miał zawsze pod ręką. Z takim zestawem będziesz wyposażony we wszystkie najczęściej używane bity i wiertła. Dzięki temu nie musisz przerywać pracy, aby pożyczyć od sąsiada odpowiednią końcówkę. To on będzie wpadał do Ciebie po bity i wiertła.

KORONKI WIERTNICZE DO DUŻYCH PRECYZYJNYCH OTWORÓW

Przy pomocy wiertarki możesz nie tylko wiercić w materiałach, ale także wykonywać w nich precyzyjne, duże otwory. Wystarczy, że wyposażysz swój warsztat w otwornice. Są to specjalne końcówki do wiertarki czy wkrętarki, które pozwolą Ci stworzyć regularne otwory. W naszym sklepie znajdziesz między innymi koronki do betonu, otwornice do drewna i koronki wiertnicze do glazury. Dzięki temu niezależnie od materiału, w którym pracujesz, będziesz mógł przygotować odpowiednie perforacje.

GWINTOWNIKI I NARZYNKI

Akcesoria do wiertarek udarowych to również gwintowniki i narzynki, przydatne głównie w sytuacji, gdy chcesz nadać otworom konkretną funkcję. Gwintowniki są nieocenioną pomocą jeśli potrzebujesz wywiercić otwór z gwintem lub nadać już istniejącej perforacji charakter tego śrubowego nacięcia. Natomiast narzynka przyda Ci się do wykonania gwintów zewnętrznych, w tym na przykład odpowiednich nacięć na przedmiotach.

ŚCIERNICE LISTKOWE

W tej kategorii znajdziesz także ściernice listkowe, które pomogą Ci oszlifować różnego rodzaju materiały. Prezentujemy ściernice z przeznaczeniem do drewna, metalu oraz tworzywa sztucznego. Dzięki nim z łatwością wygładzisz nawet trudno dostępne miejsca oraz okrągłe przedmioty. Składają się bowiem z elastycznych lamelek, które mogą dotrzeć niemal wszędzie. W naszym asortymencie znalazły się ściernice o rożnych rozmiarach oraz różnej grubości materiału ściernego. Bez trudu znajdziesz tutaj odpowiedni produkt dla siebie.

SZCZOTKI DRUCIANE

Szczotki druciane pozwolą Ci efektywnie usunąć nawet mocne zabrudzenia z różnego rodzaju materiałów, między innym drewna i metalu. Dzięki nim możesz także usunąć powłokę farby czy rdzy z przedmiotu, który chcesz odrestaurować. Zgromadziliśmy szeroki asortyment szczotek w różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki temu możesz użyć ich zarówno do czyszczenia szczelin i otworów, jak i w pracach na dużych powierzchniach.

ZDZIERAKI, WKRĘTY I ROZWIERTAKI

W tym dziale znajdziesz również zdzieraki do drewna i metalu, które pozwolą Ci wykonywać zagłębienia oraz usunąć nadmiar niepotrzebnego materiału. Dzięki rozwiertakom i wkrętom do wiertarek udarowych bez trudu pozbędziesz się zerwanych i połamanych śrub, których nie można już wykręcić tradycyjnymi metodami.

STOJAKI DO WIERTARKI

Na akcesoria do wiertarek udarowych składają się także stojaki. Dzięki tym uchwytom przemienisz swoją wiertarkę ręczną w stołową. Zyskujesz tym samym większą precyzję pracy, możliwość wiercenia w pionie, poziomie i pod różnymi kątami. A przy okazji nie męczysz ręki, co także wpływa na jakość wykonywanych odwiertów.

SZCZOTKI WĘGLOWE

Jednym z elementów konstrukcji elektronarzędzi są szczotki węglowe. Bez nich silnik wiertarki udarowej nie może działać poprawnie, odpowiadają bowiem za przekazywanie ładunku elektrycznego. Jedną z ich cech, jest to, że w miarę pracy urządzenia się zużywają. Dlatego po pewnym czasie, aby wiertarka pracowała prawidłowo, konieczna jest ich wymiana. Wymienne szczotki znajdziesz także w naszym asortymencie.

ZNAJDŹ TO, CZEGO POTRZEBUJESZ

W tej kategorii zgromadziliśmy wszelkiego typu akcesoria do wiertarek udarowych. Od wierteł i otwornic, przez gwintowniki i narzynki, aż do stojaków, ściernic listkowych czy szczotek węglowych, dzięki którym Twój warsztat będzie w pełni wyposażony. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.