Zobacz więcej Aglomarmur

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Parapety

Strzałka w prawo

Parapety wewnętrzne

Strzałka w prawo

Aglomarmur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Parapet wewnętrzny Botticino 30 x 2 x 182 cm

Parapet wewnętrzny Botticino 30 x 2 x 182 cm

298
/ szt.
165,56
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Do wykonania parapetu został wykorzystany aglomarmur, który powstał w wyniku syntezy odłamków marmuru z żywicami poliestrowymi, przez co wyróżnia się znakomitą odpornością na zarysowania oraz odkształcenia. Poza tym, dzięki niewrażliwości na promienie UV, oferowany element wykończeniowy nie traci swojej barwy, zachowując piękny wygląd przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Parapet wykonany z aglomarmuru włoskiego pochodzenia doskonale posłuży Ci do praktycznego i jednocześnie dekoracyjnego wykończenia różnego typu okien, bez względu na materiał ich wykonania. Oferowany element wykończeniowy powstał na skutek syntezy wyselekcjonowanych odłamków marmuru, łączonych specjalnymi żywicami poliestrowymi. Aglomarmur wyróżnia się znakomitą wytrzymałością na ścieranie, uderzania oraz wyginanie. Oprócz tego jego cechą charakterystyczną jest również niewrażliwość na działanie promieni UV, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jego pierwotny kształt i barwa zostaną zachowane w swojej niezmienionej formie przez długie lata. Parapet jest odporny na niszczące działanie wilgoci, co w połączeniu z jego polerowaną powierzchnią wpływa na łatwe utrzymanie go w czystości.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu300mm
     Długość produktu1820mm
     Grubość produktu20mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     KolorBotticino
     Waga (kg)29.7kg
     MateriałKonglomerat marmurowy
     Kod produktu5904003950193