Zobacz więcej Parapety wewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Parapety

Strzałka w prawo

Parapety wewnętrzne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Parapet wewnętrzny PVC Form 186 x 25 x 2 cm marmur
Strzałka w prawo

Parapet wewnętrzny PVC Form 186 x 25 x 2 cm marmur

128
/ szt.
68,82
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Parapet Form przeznaczony jest do użytku wewnętrznego. Produkt w kolorze marmuru skutecznie ozdobi Twoje mieszkanie i nada mu estetycznego wyglądu. Wykonany został z powleczonego folią materiału PCV, który cechuje wysoka odporność na uszkodzenia. W ofercie znajdziesz rożne rozmiary parapetu, abyś mógł go z łatwością dostosować do Twojego otworu okiennego.

   Cechy i zalety

    Parapet Form w kolorze marmurowym przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, a dzięki swojemu oryginalnemu wyglądowi możesz go zastosować w swoim mieszkaniu, hotelu lub restauracji. Na parapecie możesz układać rozmaite elementy dekoracyjne, które zostaną znakomicie wyeksponowane w świetle dziennym. Produkt został wykonany z polichlorku winylu charakteryzującego wysoką wytrzymałością. Ponadto został powleczony folią w kolorze marmuru, która chroni powierzchnię przed działaniem promieni UV, dzięki czemu parapet na dłużej zachowuje świeży kolor. Natomiast komórkowy przekrój podokiennika zapewnia mu sztywność i stabilność. Niezwykle ważne przy montowaniu parapetu jest to, aby dokładnie przylegał do krawędzi otworu okiennego, bowiem w ten sposób unikniesz zbędnego gromadzenia się brudu w szczelinach. Z tego powodu w ofercie znajdziesz ten model w różnych rozmiarach i dostosujesz go do swoich potrzeb.

    • Wysoka jakość użytych materiałów
    • Estetyczny
    • Trwały
    • Odporny na codzienne zabrudzenia
    • Przekrój komórkowy

    Specyfikacja techniczna

    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    KolorMarmur
    MateriałPolichlorek winylu (PCV)
    Kod produktu5906725219732