Produkty

Pellet drzewny Premium 6 mm 15 kg

Kliknij aby powiększyć

Pellet drzewny Premium 6 mm 15 kg

Kod: 521073

|
 • ekologiczny i wydajny
 • bardzo niska zawartość popiołu i siarki
 • czyste ciepło
Jeśli potrzebujesz materiału opałowego, który pozwoli Ci szybko odczuć ciepło w domu, zwróć uwagę na pellet drzewny Premium. Zastosujesz go w każdym gospodarstwie domowym posiadającym kocioł z podajnikiem. Po spaleniu pozostawia niewielką ilość popiołu. Jego atutem jest bardzo niska zawartość siarki. Jest to produkt ekologiczny.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

80 x 50 x 20 cm

Długość opakowania

20 cm

Wysokość opakowania

80 cm

Szerokość opakowania

50 cm

Waga brutto

15 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Poziom wilgotności drewna

6%

Wartość opałowa

18000 kJ/kg

Popiół

0,3%

Obszary zastosowania

kotły z podajnikiem

Parametry indywidualne

Nr referencyjny

5902768222159
Pellet drzewny Premium pozwoli Ci szybko odczuć ciepło w domu lub mieszkaniu. Skutecznie podniesiesz temperaturę i zapewnisz komfort mieszkańcom. Jest produktem ekologicznym i cechuje się bardzo niską zawartością popiołu i siarki. Nie wydziela drażniącego zapachu, a przede wszystkim nie wpływa negatywnie na środowisko. Z powodzeniem zastosujesz go w kotłach z podajnikiem. Pellet cechuje się wysokim współczynnikiem kaloryczności, dzięki czemu jest wyjątkowo wydajny. Prezentowany produkt pakowany jest w praktyczne worki, które ułatwiają jego transport oraz przechowywanie. W szerokim asortymencie marketów budowlanych Castorama znajdziesz również inne materiały opałowe i z pewnością dobierzesz te, które odpowiadają Twoim potrzebom.
Ocena
16 komentarzy
11.03.2019
Dno totalne (w Koszalinie), o ile pellet nie był najgorszy (w jednej z poprzednich dostaw), w tyle jest wystawiony na sprzedaż w postaci przekokniętej papki, w zasadzei pellet tylko przypomina napis na worku. N adodatek takie śmieci figurują na stanie sklepu i nikt nie zamawia nowego, więc tygodniami brakuje, a nigdy nie wiadomo czy będzie w nowej dostawie, któa wg parcownika "jak przyjedzie, to będzie) będzie się do czegoś takiego jak spalanie nadawał. Mamy ciekawy piec, któy w zasadzie podaje kaloryczność, jak mąż porónuje różen to teoretycznie castoramy był całkiem ok, ale w poprzednim sezonie, w tym nawet jak jest to jest na tyle wilgotny (mówię o teorytecznie noramlnym, a nie rozmemłanej paćce jak od kilku tygodni 20 worków w Koszalinie). to i tak ma w zasadzie 50% kaloryczności nominalnej, czyli pzreliczeniowo Castorama sprzedaje 15kg za 30 PLN. I niekogo w tym sklepie top nie interesuje.
26.02.2019
Pellet naprawdę dobrej jakości. W piecu z płaszczem wodnym MCZ spala się bez spieków. Mieszkanie w kamienicy 110 m2. Jeden worek na 1.5 dnia super. Wolę trochę więcej popiołu a mniej spieków. Piec wymaga czyszczenia raz w tygodniu dla mnie ok.
07.02.2019
Pellet spala się dobrze i uzyskuje dobra temperaturę. Jakość adekwatna co do ceny.
18.01.2019
Zgadzam się co do faktu, że pellet jest bardzo słabej jakości. Testowałem go przez ponad 2 miesiące, żeby się przekonać do niego. Niestety jest to marny produkt w cenie, za jaką można kupić coś lepszego. Największą wadą tego pelletu są spieki oraz bardzo duża ilość popiołu co wynika najpewniej z marnej jakości drewna oraz dużej domieszki kory co zresztą zdradza jego bardzo ciemny kolor. Dobrej jakości pellet zawsze będzie jasny.
30.12.2018
totalna porażka !!! same spieki. Bardzo słaby pelet kocioł nie może nabrać temperatury dużo popiołu.Nie polecam.
12.12.2018
Bardzo dobry pellet
Dobry stosunek jakości do ceny a te normy din to macie w Niemczech a nie Polsce w Polsce jest PN
10.12.2018
Pellet premium nawet dobrej jakości świetnie się spala mało popiołu szybko dostaje temperaturę. Polecam
05.12.2018
Bardzo słaby pelet kocioł nie może nabrać temperatury dużo popiołu.Nie polecam.
02.12.2018
To śmiecie a nie pellet , piec nie może może złapać temperatury powyżej 60 stopni, słaba kaloryczność, dużo popiołu
16.11.2018
Jakie polskie te opinie. Ciekawe czy Radzio ma piec czy siedzi w bloku przy fafirze.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Ryzyko związane ze spalaniem odpadów w piecu

 • Instalacja

  Drewno do kominka

 • Instalacja

  Jak przechowywać opał

Ocena i komentarz dla:

Pellet drzewny Premium 6 mm 15 kg