Produkty

Pilarka tarczowa MacAllister 190 mm 1500 W

Kliknij aby powiększyć

Pilarka tarczowa MacAllister 190 mm 1500 W

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 214882

|
 • zapewnia precyzyjne i mocne cięcia
 • blokada wrzeciona umożliwia łatwą wymianę tarczy
 • przełącznik blokady aktywacji zapobiega przypadkowemu uruchomieniu
Pilarka tarczowa MacAllister jest produktem, który wykorzystasz podczas wielu prac remontowych. Zapewnia precyzyjne i mocne cięcia, które nie wymagają poprawek. Blokada wrzeciona sprawi, że tarczę wymienisz w bezpieczny, prosty i szybki sposób. Dzięki temu, że sprzęt został wyposażony w przełącznik blokady aktywacji, zapobiega on przypadkowemu uruchomieniu się pilarki. Zobacz także inne modele pilarek.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

wys. 23,8 x dł. 34 x szer. 24,5 cm

Długość opakowania

27.5 cm

Wysokość opakowania

19 cm

Szerokość opakowania

38.5 cm

Waga brutto

4.8 kg

Średnica tarczy

190 mm

Długość kabla

2,5 m

Parametry techniczne i użytkowe

Prędkość obrotowa

5000 obr./min

Obszary zastosowania

cięcie drewna

Liczba zębów

24

Maksymalna głębokość cięcia przy 45°

45 mm

Maksymalna głębokość cięcia przy 90°

66 mm

Moc nominalna

1500 W

Zawartość zestawu

pilarka, tarcza

Napięcie

220 - 240 V

Średnica otworu mocującego tarczy

16 mm

Parametry indywidualne

Marka

MacAllister

Informacje dodatkowe

prowadnica laserowa

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

MSCS1500
Pilarka tarczowa MacAllister 190 mm 1500 W została przez producenta wyposażona w funkcję blokady wrzeciona. Będziesz mógł dzięki temu szybko i bezpiecznie wymienić tarczę. Przełącznik blokady aktywacji zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo oraz zapobiegnie przypadkowemu uruchomieniu. Pilarka tarczowa MacAllister to niezbędnik każdego majsterkowicza. Będziesz mógł ją wykorzystać w wielu pracach remontowych, stolarskich oraz ciesielskich. Skutecznie przetniesz deski oraz innego rodzaju materiały. Między innymi będziesz mógł zaprojektować, a potem zbudować meble według własnego projektu. Sprawdź również inne sprzęty, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii. Już dziś wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie!
Ocena
7 komentarzy
01.06.2020
Byłem sceptycznie nastawiony do tej marki, ale stwierdziłem, że codziennie nie będę używał tej piły, więc skoro ma leżeć w szafie to po co przepłacać. Generalnie jestem mile zaskoczony. Tnie prosto- oczywiście dużo zależy od umiejętności operatora. Prowadzenie laserowe ok. Cięcie pod kątem 45 st oraz regulacja głębokości także ok. Jak za tą cenę to polecam. Szkoda tylko, że nie ma jakieś skrzynki ułatwiającej przechowywanie.
24.05.2020
Jestem bardzo zadowolony z tego produktu, używałęm do budowy domku szkieletowego z belek głebokich na 6cm i jedynie o co trzeba się martwić to ręczne ustawienie kąta bo podziałka niestety się nie zgadza. Posiadam ją rok i trzeba pomyśleć już o nowej tarczy, aczkolwiek bardzo polecam.
14.05.2020
Posiadam już dwa urządzenia tej firmy-stół warsztatowy oraz szlifierkę kątową-i dotychczas byłem zadowolony ze stosunku ceny do jakości. Niestety, ta pilarka okazała sę wielkim rozczarowaniem. Dźwignia do blokowania głębokości cięcia rzeczywiście z plasteliny-wygięła się już przy pierwszej próbie zablokowania (a chodzi bardzo ciężko). Wiązka lasera właściwie niewidoczna. Oddałem do reklamacji, ale spodziewam się negatywnego rozpatrzenia i pozostawienia mnie z urządzeniem, które nie spełnia oczekiwań.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli zakupiona pilarka nie spełniła Pana oczekiwań podczas użytkowania. Dołożymy starań, aby jak najszybciej rozpatrzyć złożoną reklamację.

29.04.2020
Ja natomiast jestem ze swojej bardzo zadowolony. Robi robotę. Nie zauważyłem żeby coś się złego z piłą działo. Ale tak jak wcześniej Panowie pisali ode mnie malutki minus za dźwignię od regulacji głebokości.
27.04.2020
Za 200 zł nie można wymagać zbyt wiele.. jak kąt jest ustawiony na zero to 2 mm kąt ucieka, także o precyzji można zapomnieć, chyba , że mamy czas na kalibrację ręczna. Do cięcia nie precyzyjnego ok.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli pilarka nie do końca spełnia Pana oczekiwania. Zachęcamy do konsultacji z doradcą fachowym z działu Narzędzia, który postara się dotrzeć do przyczyn niewystarczającej precyzji cięcia, a następnie wskaże możliwe drogi rozwiązania tej kwestii. Z doradcą skontaktować się można zarówno odwiedzając sklep osobiście, jak i telefonicznie, odnajdując bezpośredni numer do wspomnianego działu na liście: www.castorama.pl/sklepy

15.03.2020
Potwierdzam słowa Jacka. Regulacja cięcia zrobiona z plasteliny i po pierwszym użyciu się wygieła Jakość wykonania bardzo marna. Jeśli ktoś nie chce się denerwować to lepiej dopłacić do markowego sprzętu. Ja żałuję zakupu bo jedyne do czego się przydała to do cięcia OSB. Poza tym sprzętu bezużyteczny z uwagi na brak precyzji. Drugi raz bym jej nie kupił.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Przykro nam, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja. Przypominamy, że może Pan skorzystać z przysługującego wszystkim naszym Klientom prawa do złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama na terenie kraju. Dołożymy starań, aby rozpatrzyć Pańskie zgłoszenie najszybciej, jak to możliwe.


 

23.08.2019
Bardzo słaba jakość wykonania pilarki. Silnik dziala z wyczuwalnym oporem, osłona tarczy lata na wszystkie strony (słabo rozwiązane mocowanie), dźwignie do regulacji kąta i głębokości z tak cienkiej blachy, ze powyginalem je przy pierwszym użyciu...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja, a pilarka tarczowa nie spełniła Pana oczekiwań. Sugerujemy konsultację z jednym z naszych fachowych doradców, który opisze jak odpowiednio użytkować sprzęt oraz odpowie na istotne pytania w kwestii korzystania z pilarki.

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Piły i pilarki – rodzaje i zastosowanie

 • Narzędzia i artykuły

  Wyrzynarki i pilarki – jak ich używać?

 • Narzędzia i artykuły

  Jakie narzędzia będą niezbędne do obróbki drewna?

Ocena i komentarz dla:

Pilarka tarczowa MacAllister 190 mm 1500 W