icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Piły i pilarki tarczowe

Strzałka w prawo

Pilarki tarczowe

Strzałka w prawo

Pilarki tarczowe

Pilarki tarczowe to urządzenia służące do precyzyjnego cięcia drewna, metalu czy tworzyw sztucznych. Charakteryzują się one dużą mocą oraz możliwością dobierania odpowiedniego nośnika cięcia, dzięki czemu użytkownik jest w stanie dostosować narzędzie do konkretnych potrzeb.

Filtry

Pilarki tarczowe

Pilarki tarczowe to urządzenia służące do precyzyjnego cięcia drewna, metalu czy tworzyw sztucznych. Charakteryzują się one dużą mocą oraz możliwością dobierania odpowiedniego nośnika cięcia, dzięki czemu użytkownik jest w stanie dostosować narzędzie do konkretnych potrzeb.

22 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Piły i pilarki tarczowe

Wyświetlanie 22 z 22 produktów

Pilarka tarczowa - co to jest?

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór przenośnych elektronarzędzi oraz akcesoriów, wśród których znajduje się również takie urządzenie, jak pilarka tarczowa. Jest to bardzo popularny rodzaj piły, służący do przycinania elementów drewnianych oraz drewnopochodnych. Pilarka tarczowa wymaga dużej ostrożności, dlatego też jest narzędziem przeznaczonym dla bardziej doświadczonych majsterkowiczów. Wyposażenie warsztatu w proponowane urządzenie umożliwia samodzielną budowę konstrukcji drewnianych.

KIEDY WARTO ZAINWESTOWAĆ W PILARKĘ TARCZOWĄ?

W Castoramie zaopatrzysz się w pilarki o dużej mocy działania, które przecinają daną powierzchnię nie tylko szybko, ale również z dużą precyzją. Dostępne w tym dziale urządzenia stosowane są do obróbki różnego rodzaju materiałów – może to być zarówno drewno, jak i tworzywa sztuczne czy też niektóre płytki ceramiczne. Pilarka tarczowa do drewna czy pilarka tarczowa z prowadnicą dostępne w naszych sklepach znajdą zastosowanie zarówno w profesjonalnych zakładach stolarskich czy fachowych ekipach budowlanych, jak i przydomowym warsztacie zapalonego majsterkowicza.

UŁATWIAJĄCE PRACĘ USTAWIENIE GRUBOŚCI CIĘCIA

Podczas wyboru najlepszej dla Ciebie pilarki weź pod uwagę to, jakie materiały będziesz z jej pomocą obrabiać - do cięcia grubszej belki potrzebujesz mocniejszego urządzenia niż do cięcia cienkich listewek. Grubość cięcia, jakie może wykonać wybrana maszyna, wynika ze zmiennych ustawień, którymi możesz manipulować. Większość ze znajdujących się w Castoramie pilarek tarczowych posiada regulowaną głębokość cięcia, przez co dostosujesz ją do grubości danej powierzchni, a tym samym Twój sprzęt będzie na tyle uniwersalny, że pozwoli CI na wykonywanie prac o różnym poziomie trudności.

DOPASOWANIE URZĄDZENIA POD KĄTEM GŁĘBOKOŚCI CIĘCIA

Poziom zadowolenia z jakości produktu wynika między innymi z tego, jak dobrze dobierzesz go pod Twoje potrzeby. Dlatego jeżeli wiesz, że zależy ci na maszynie, która umożliwia Ci konkretną głębokość cięcia, zwróć uwagę na możliwość ustawienia pracy pod odpowiednim kątem. W tym dziale znajduje się między innymi także pilarka tarczowa Bosch w kilku różnych odsłonach, które posiadają odmienne głębokości cięcia pod innymi kątami. Dlatego też podczas zakupów porównaj parametry poszczególnych produktów i wybierz ten, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

MNIEJSZE MODELE DO PROSTSZYCH CZYNNOŚCI

Poszukujesz narzędzia, które pozwoli Ci wykonywać lżejsze prace remontowe bez potrzeby korzystania z pomocy fachowca? Świetnym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie pilarka tarczowa ręczna. Produkty tego rodzaju jakością wykonania nie odbiegają od masywniejszych, bardziej profesjonalnych wersji, jednak ze względu na nieco mniejsze możliwości, różnią się od nich ceną. Jeśli szukasz produktu, który wzbogaci wyposażenie warsztatu domowego majsterkowicza, to będzie sprzęt idealny dla Ciebie: łatwy w obsłudze, poręczny, a dzięki jego rozmiarom łatwo znajdziesz mu miejsce wśród Twoich elektronarzędzi.

PROFESJONALNE DODATKI ZWIĘKSZAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO

Poszukujesz dodatkowego wyposażenia do profesjonalnego warsztatu lub sprzętu dla fachowej ekipy remontowo-budowlanej? W ofercie posiadamy narzędzia dostępne w komplecie wraz z równoległą listwą wiodącą oraz kluczem sześciokątnym. Pilarka tarczowa z szyną prowadzącą umożliwia precyzyjne, proste cięcia, które są niezwykle istotne podczas stawiania konstrukcji wykonanych z drewna lub materiałów drewnopochodnych. Tego typu urządzenie gwarantuje Ci, że cięte przez Ciebie elementy będą idealnie proste, co umożliwia ich późniejsze łączenie. Ponadto zastosowanie szyny prowadzącej zwiększa bezpieczeństwo pracy z piłą tarczową, ponieważ ogranicza ryzyko uszkodzenia dłoni operatora narzędzia.

PILARKA ELEKTRYCZNA - NIEZAWODNA PRZY DUŻYCH PROJEKTACH

Sprzętem, który gwarantuje nieprzerwaną pracę, są elektronarzędzia zasilane elektrycznie, takie jak dostępna w naszym asortymencie pilarka tarczowa Makita. Skorzystanie z niej wymaga co prawda korzystania z gniazdka elektrycznego podłączonego do sieci bądź generatora prądotwórczego, jednak wpływa to korzystnie na moc urządzenia. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że narzędzie zasilane elektrycznie gwarantuje możliwość nieprzerwanej pracy. Jest szczególnie istotne podczas większych przedsięwzięć budowlanych, w których ciągłość pracy przekłada się na szybszy czas jej wykonania.

BEZPRZEWODOWE PILARKI DO PRACY BEZ ŹRÓDŁA PRĄDU

Alternatywną metodą zasilania elektronarzędzi jest zasilanie akumulatorowe. Sprzęty korzystające z agregatów energii charakteryzują się zazwyczaj nieco mniejszą mocą, jednak w przypadku pilarek różnica ta jest mniej widoczna niż w przypadku narzędzi innego typu. Korzystanie z akumulatora umożliwia pracę w warunkach, w których nie ma możliwości podłączenia sprzętu do prądu. Dlatego też bezprzewodowe pilarki tarczowe świetnie sprawdzą się w pracach wykonywanych poza domem lub w trakcie budowy, kiedy budynek nie jest jeszcze podłączony do sieci energetycznej. Dodatkowy akumulator zapasowy umożliwia kontynuowanie pracy w trakcie ładowania energii.