Produkty

Pułapka na myszy

Kliknij aby powiększyć

Pułapka na myszy

Kod: 631378

|
  • przynęta w zestawie
  • nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych
  • umożliwia wyłapywanie gryzoni bez wyrządzania im krzywdy
Pułapka na myszy to produkt, dzięki któremu pozbędziesz się myszy ze swojego domu lub piwnicy. Produkt jest bardzo prosty w obsłudze i niezwykle skuteczny w działaniu. Możesz za jego pomocą usunąć gryzonie z budynków. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór innych pułapek nie tylko na gryzonie, ale też na owady i różne szkodniki.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

gł. 40 x dł. 95 x szer. 210 mm

Długość opakowania

9.5 cm

Waga brutto

0.082 kg

Szerokość opakowania

4 cm

Wysokość opakowania

21 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

STV896
Pułapka na myszy jest niezwykle prosta w montażu. Pomoże Ci skutecznie pozbyć się gryzoni z Twojego domu. Pułapkę możesz umieścić w dowolnym miejscu w budynku, w którym buszują myszy. Gryzoń zostanie uwięziony w jej wnętrzu. Nie wyrządzisz mu krzywdy i będziesz mógł po wszystkim wypuścić go z daleka od domu. Pułapka na myszy to produkt, który nie zawiera substancji chemicznych. Nie musisz zatem obawiać się ich wpływu na środowisko, Twoje zwierzęta domowe lub domowników. Pułapka oferowana jest jako gotowy zestaw już z przynętą. Z tego powodu przygotowanie jej do użycia zajmie Ci niewiele czasu. Jeśli w swoim domu masz problem z innymi gryzoniami lub owadami, zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz pułapki, które zakończą każdą inwazję szkodników.
Ocena
3 komentarze
21.12.2019
Dwa razy mysza wyjadła przynętę i zamknęły się tylko jedne drzwiczki. Za trzecim razem zostawiłem tylko jeden drzwiczki otwarte i mysza się złapała. Niestety w ciągu kilkunastu godzin kiedy mnie nie było gryzoń zdołał wygryźć w pułapce dziurę na środku w miejscu wkładania przynęty się wydostać.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się opinią o produkcie. Przykro nam, jeśli pułapka na myszy nie spełniła Pana oczekiwań. Przypominamy, że naszym Klientom przysługuje prawo do zareklamowania produktu. Można z niego skorzystać w dowolnym sklepie Castorama osobiście, internetowo lub telefonicznie.

14.10.2019
TANDETA!! Nawet mała myszka po złapaniu się potrafi otworzyć drzwiczki i wyjść!!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli pułapka nie spełniła Pani oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z pracownikiem, który chętnie pomoże rozwiązać tę kwestię podpowiadając w jaki sposób najefektywniej korzystać z pułapki. Przypominamy również o możliwości złożenia reklamacji w dowolnej Castoramie, gdzie zostanie rozpatrzona.

27.09.2019
Słaba jakość i nie spełniła swojego zadania. Mimo kilku prób gryzoń wyjadał przynętę i wychodził.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za informację. Przykro nam, jeśli pułapka nie spełnia Pani oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z pracownikiem w sklepie, który podpowie w jaki sposób użytkować produkt tak, aby spełniał on swoją funkcję.


 

  • Porady
    i wskazówki

  • Ogród

    Jak pozbyć się szczura

  • Ogród

    Jak pozbyć się domowych insektów

  • Ogród

    Jak chronić dom i piwnicę przed myszami?

Ocena i komentarz dla:

Pułapka na myszy