Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Pułapki na szkodniki to kategoria produktów niezbędnych do ochrony ogrodu przed niepożądanymi insektami i zwierzętami. W Castoramie znajdziesz szeroki wybór pułapek, które są łatwe w użyciu i skuteczne w eliminacji szkodników.

Filtry

Pułapki na szkodniki

Pułapki na szkodniki to kategoria produktów niezbędnych do ochrony ogrodu przed niepożądanymi insektami i zwierzętami. W Castoramie znajdziesz szeroki wybór pułapek, które są łatwe w użyciu i skuteczne w eliminacji szkodników.

29 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Pułapki i preparaty na szkodniki i pasożyty

Wyświetlanie 24 z 29 produktów

Załaduj więcej

PUŁAPKI NA SZKODNIKI – CHROŃ SWOJE GOSPODARSTWO

Ogród to doskonałe miejsce do stworzenia własnej uprawy warzyw, ziół i owoców. Mniejszą lub większą plantację możesz wykonać na otwartej przestrzeni albo w szklarni. Tam oprócz roślin często pojawiają się także nieproszeni goście. Mimo tego, że zazwyczaj są nimi małe szkodniki, ich obecność może poważnie zaszkodzić roślinom i zniweczyć Twoją ciężką pracę. Co przyciąga je na Twoją działkę? Zarówno uprawy w ogrodzie, jak i zapasy w domu mogą być atrakcyjne dla rozmaitych stworzeń, które zdolne są do wyrządzania sporych szkód w obrębie Twojego gospodarstwa.

Do największych szkodników można zaliczyć krety. Straty wyrządzone przez nie są widoczne gołym okiem na całej działce. Kopce nie tylko szpecą piękny i zielony trawnik, o który dbałeś przez cały sezon. Jeżeli w Twoim ogrodzie grasuje kret, musisz liczyć się z tym, że uprawa również jest zagrożona. Ponadto wyryte korytarze również naruszają warstwę tuż pod darnią. Jedynym rozwiązaniem są większego kalibru pułapki na szkodniki. Problemem w domu i na zewnątrz są także myszy. Ich obecność możesz wyczuć zwłaszcza w okresie jesiennym, gdy gryzonie próbują się przedostać do ciepłego miejsca. W tej kwestii poradzi sobie tradycyjna i stosowana od lat łapka na myszy.

Również wszelkiego rodzaju owady i insekty potrafią bardzo namieszać w Twojej plantacji. Jak się ich pozbyć? W jednym miejscu zgromadziliśmy specjalnie dla Ciebie szereg skutecznych propozycji, które pozwolą Ci cieszyć się nienaruszonym gospodarstwem i terenem wokół domu. Odpowiedź znajdziesz w sklepach Castorama – oferujemy szeroki wybór rozmaitych pułapek na szkodniki. Sprawdź!

ZWALCZANIE SZKODNIKÓW W DOMU I OGRODZIE

Aby pozbyć się raz na zawsze niektórych uprzykrzających życie stworzeń, będziesz musiał zastosować specjalne pułapki na szkodniki. Wyróżniają się one ze względu na strefę zastosowania oraz skład, który działa bezpośrednio na daną grupę. To, co zwalczy muszki nie będzie równie skuteczne na krety lub myszy. W zależności od tego, co atakuje Twoje rośliny w ogrodzie czy zapasy żywności w spiżarni, wybierzesz narzędzie odpowiednie do zwalczenia problemu. Możesz zaopatrzyć się tu w efektywne pułapki na myszy które służą do wielokrotnego użytku. Z kolei płytka na owady to szybki i mało inwazyjny dla domowego środowiska preparat owadobójczy zwalczający i odstraszający komary i muszki owocówki. W ofercie znajdziesz także truciznę na mrówki czy mole.

Duże korzyści przyniesie również pułapka na krety, która ma nieocenione właściwości i skuteczne działanie. Z łatwością potrafi odstraszyć szkodniki plądrujące Twoją działkę. Krety to najgorszy przeciwnik, ale zastosowana łapka na krety pozwoli Ci pozbyć się problemu raz na zawsze. Przy pomocy produktów, które znajdziesz w naszej ofercie samodzielnie pozbędziesz się wielu problemów. Nie musisz być fachowcem, aby uwolnić swój dom i działkę od niebezpiecznych przeciwników. Odpowiednie zabezpieczenie gospodarstwa domowego przed szkodnikami pomoże Ci ochronić Twoją żywność i zdrowie.

DOMOWA DERATYZACJA ORAZ POZBYWANIE SIĘ OWADÓW I KRETÓW

Każdy z dostępnych produktów odznacza się specjalnym zastosowaniem. W zależności od problemu, wybierz środek o konkretnym składzie, który zadziała na większe lub mniejsze szkodniki. Jednym z najbardziej uciążliwych i terroryzujących rozmaite tereny i budynki stworzeń jest szczur. Dzięki starannie przygotowanemu asortymentowi do zwalczania szkodników możesz zaopatrzyć się w specjalną stację deratyzacyjną, która skutecznie pomoże Ci się pozbyć tego problemu. Produkt jest przeznaczony do użycia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Specjalna obudowa chroni zawartość przed uciążliwymi warunkami atmosferycznymi.

Szczury pojawiają się licznie nie tylko w gospodarstwach domowych i rolnych, ale także w środku miasta – na przykład w kamienicach. Zwalczanie tego szkodnika jest istotne dla komfortu i zdrowia mieszkańców. Specjalnie wyłożona w piwnicy pasta po zjedzeniu przez szkodnika uwalnia trujące związki. Twój problem znika już nawet po 4 dniach. Pamiętaj, że produkt ma podwójne zastosowanie. Świetnie sprawdzi się także jako pułapka na myszy.

Problemem, który spędza sen z powiek i są także małe, ale bardzo uporczywe owady. Ich obecność jest dokuczliwa zwłaszcza w okresie letnim. Liczne pułapki na muszki owocówki, muchy czy komary obecne w ofercie marketów budowlanych Castorama pozwolą Ci skutecznie zwalczać owady w swoim domu czy miejscu pracy. Rozmaite środki owadobójcze możesz dyskretnie umieścić w swojej kuchni czy spiżarni albo sklepie, aby pozbyć się uciążliwych i wyrządzających szkody stworzeń. Najlepiej sprawdzi się pułapka na muchy w postaci efektownego jabłuszka lub innego owocu. Oprócz tego postaw na specjalne płytki, lepy, spirale i odstraszacze. Wybierz odpowiedni produkt do danego owada oraz pomieszczenia. Przykładem jest pułapka na mole spożywcze, która pozwoli Ci skutecznie pozbyć się tych insektów. Nie zrobisz tego przy pomocy naturalnych sposobów. Niestety mole w szybkim czasie rozprzestrzeniają się i potrafią poradzić sobie nawet z plastikowymi opakowaniami, dlatego jeżeli widzisz szkodniki, reaguj od razu!