Zobacz więcej Pokrowce na meble

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Meble ogrodowe

Strzałka w prawo

Pokrowce na meble

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pokrowiec na duży stół 240 x 120 x 60 cm

Pokrowiec na duży stół 240 x 120 x 60 cm

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pokrowiec zabezpiecza powierzchnię stołów przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Polibawełna posiada wysokie właściwości wytrzymałościowe, co umożliwi Ci długotrwałe użytkowanie produktu. Produkt w szybki i precyzyjny sposób nałożysz na stół podczas nagłych opadów. W zestawie znajduje się poręczna torba, w której możesz przechowywać, jak i swobodnie przenosić pokrowiec.

   Cechy i zalety

    krowiec przeznaczony jest do okrycia stołów o dużych powierzchniach. Produkt wykonano z polibawełny – odpornego na warunki zewnętrzne materiału, co pozwoli Ci na jego długotrwałe użytkowanie. Pokrowiec ograniczy zakres Twoich ogrodowych prac – dzięki jego wykorzystaniu nie musisz każdorazowo przenosić ogrodowych mebli do budynku podczas nadejścia ulewy, ponieważ materiał skutecznie chroni powierzchnię stołów przed deszczem, jak również mrozem, czy promieniowaniem ultrafioletowym. Śliska powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu, ułatwia również szybkie rozłożenie pokrowca. Poręczna torba umożliwi Ci przechowywanie produktu, który złożony w niej nie zajmuje wiele miejsca. W naszej ofercie znajdziesz również pokrowce w innych kształtach, co pozwoli Ci je dopasować do wielkości Twoich ogrodowych mebli.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPokrowiec na stół
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Długość produktu2400mm
     Szerokość produktu1200mm
     Wysokość produktu600mm
     Gramatura95g/m²
     Waga produktu0.73kg
     Grupa kolorystycznaZielony
     KolorGreen
     Kształt produktuProstokątny
     MateriałPolietylen (PE)
     Kod produktu3663602723813