Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Meble ogrodowe

Strzałka w prawo

Akcesoria do mebli ogrodowych

Strzałka w prawo

Akcesoria do mebli ogrodowych

Akcesoria do mebli ogrodowych to niezbędne elementy, które pozwalają na dopasowanie mebli do indywidualnych potrzeb użytkowników. Meble ogrodowe to coraz popularniejszy element w aranżacji przestrzeni zewnętrznej, dlatego też w sklepie Castorama znajdziemy bogaty wybór akcesoriów do takich mebli.

Filtry

Akcesoria do mebli ogrodowych

Akcesoria do mebli ogrodowych to niezbędne elementy, które pozwalają na dopasowanie mebli do indywidualnych potrzeb użytkowników. Meble ogrodowe to coraz popularniejszy element w aranżacji przestrzeni zewnętrznej, dlatego też w sklepie Castorama znajdziemy bogaty wybór akcesoriów do takich mebli.

15 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Meble ogrodowe

Wyświetlanie 15 z 15 produktów

Akcesoria do mebli ogrodowych – praktyczne zastosowanie w każdym ogrodzie

Obecnie w większości ogrodów znajduje się wyposażenie, które ułatwia przyjemne spędzanie czasu na łonie natury. Dotyczy to zarówno mebli ogrodowych, jak i innych elementów, w tym parasoli, palenisk czy też pozostałych produktów ułatwiających relaks. Jednak stałe narażenie na czynniki atmosferyczne nie ma dobrego wpływu na używane w ogrodzie czy na tarasie lub balkonie przedmioty. Możesz zapewnić im znacznie lepszą ochronę, o ile tylko wykorzystasz akcesoria do mebli ogrodowych.

Akcesoria do mebli ogrodowych to przede wszystkim obszerna lista dostępnych pokrowców. Są przystosowane do różnych produktów używanych w ogrodach. Dotyczy to nie tylko mebli, ale też pozostałych elementów wyposażenia działki lub przydomowego terenu.

Każdy pokrowiec na meble ma za zadanie zapewnienie większej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Dotyczy to zarówno deszczu, jak i promieniowania UV. Takie akcesoria do mebli ogrodowych chronią również przed zabrudzeniami. Dzięki temu znacznie rzadziej musisz czyścić meble przed ich użyciem.

Pokrowiec na meble i nie tylko, czyli jak zabezpieczyć wyposażenie ogrodu

Kategoria ta obejmuje duży wybór pokrowców różnego typu. W zależności od potrzeby możesz skorzystać z modeli przeznaczonych do wieloelementowych zestawów meblowych. Takie akcesoria do mebli ogrodowych są pod względem rozmiaru i kształtu przystosowane do stołów, krzeseł, foteli, ław, a także parasoli czy palenisk.

Wszystkie zgromadzone w tej kategorii akcesoria do mebli ogrodowych charakteryzują się starannym wykonaniem. Ich konstrukcja zapewnia jak najlepszą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Wystarczy dobrać konkretny model pokrowca do elementu wyposażenia ogrodu, który chcesz chronić.

Pokrowiec na fotel i krzesła – siedziska gotowe do użytku

Krzesła, ławy i fotele to jedne z najczęściej wykorzystywanych elementów meblowych na zewnątrz budynków. Stosuje się je w ogrodach, na tarasach, a także na balkonach i działkach rekreacyjnych. Równocześnie jednak konstrukcja tych produktów sprawia, że ich wyczyszczenie może być trudne. Nie zawsze też nadają się do przechowywania w zamkniętych pomieszczeniach.

Pokrowiec na fotel ma konstrukcję, która pozwala na zakrycie większych siedzisk. Dzięki temu nie musisz ściągać z nich poduszek. Co więcej, wystarczy, że ściągniesz pokrowiec na fotel, a mebel będzie gotowy do użytkowania.

Pokrowiec na fotel wiszący to odpowiedni produkt wtedy, gdy chcesz zabezpieczyć fotel typu kokon. Takie pokrowiec charakteryzuje się inną konstrukcją. Często też jest wyposażony u dołu w sznurek. Możesz dzięki niemu ściągnąć pokrowiec na fotel i zabezpieczyć go przed zdmuchnięciem z mebla.

Pokrowiec na fotel nie wyczerpuje Twoich możliwości. Jeśli w ogrodzie zdecydowałeś się na inne rozwiązanie, może zainteresuje Cię pokrowiec na ławkę. Doskonale sprawdza się, gdy chcesz zabezpieczyć ławkę umieszczoną przy ogrodowych alejkach. Taki pokrowiec na ławkę chroni zarówno drewniane, jak i metalowe konstrukcje przed uszkodzeniami w wyniku deszczu. 

Pokrowiec na stół – zapomnij o trudach czyszczenia

Innym często wykorzystywanym w ogrodzie meblem jest stół. Przetarcie go zajmuje tylko chwilę, jednak nie zawsze zabrudzenia są łatwe w czyszczeniu. Pokrowiec na stół pozwoli Ci na długo utrzymać czysty blat. Chroni przed osadzaniem się zabrudzeń, w tym kurzu. Zabezpiecza także przed deszczem.

Pokrowiec na stół może być stosowany do modeli kwadratowych, okrągłych i prostokątnych. Na pewno zatem zdołasz wybrać pokrowiec na meble, który skutecznie chroni blat przed zanieczyszczeniami i szkodliwym działanie promieniowania UV.

Pokrowiec na parasol – ochrona przed zabrudzeniami i blaknięciem

Parasol ogrodowy to bardzo dobra ochrona przed nadmiernym słońcem. Zapewnia przyjemny cień, a czasem też chroni przed letnim deszczem. Jednak każdy parasol, który jest stosowany na zewnątrz prędzej czy później straci swój kolor. Możesz opóźnić to zjawisko, jeśli zaopatrzysz się w pokrowiec na parasol ogrodowy.

Taki pokrowiec przede wszystkim chroni przed działaniem promieni UV. Dzięki temu nawet najbardziej barwy produkt na długo zachowa żywe kolory. Co więcej, pokrowiec na parasol zabezpiecza także przed deszczem, który może prowadzić do rdzewienia metalowych elementów parasola.

Pokrowiec na parasol jest wyposażony w ściągacz, który chroni przed zsunięciem się ochrony. Co więcej, wykazuje odporność na wodę i na promieniowanie UV.

Pokrowiec na palenisko – koniec zabrudzeń i zbierającej się wody

W swoim ogrodzie masz palenisko? To niewątpliwie bardzo uroczy i efektowny element wyposażenia. Równocześnie jednak może być problematyczny. Palenisko trudno się myje. Często też gromadzi się w nim woda deszczowa, którą musisz usunąć przed kolejnym użyciem.

Chcesz uniknąć podobnych problemów? Pokrowiec na palenisko chroni przed zbieraniem się deszczówki. Co więcej, możesz nim zakryć palenisko z już przygotowanym opałem. Dzięki temu po ściągnięciu pokrowca ten element wyposażenia ogrodu będzie gotowy do użycia.