Produkty

Pompa ogrodowa XKJ800P

Kliknij aby powiększyć

Pompa ogrodowa XKJ800P

Kod: 617861

|
W zaopatrywaniu się w wodę możesz wykorzystać pompę powierzchniową – przyda Ci się w ogrodzie oraz w domku letniskowym czy na działce. Takie urządzenie pozwoli Ci swobodnie pobrać wodę niezbędną do podlania roślinności bądź wykonywania codziennych czynności związanych z przyrządzaniem posiłków lub zachowaniem higieny osobistej.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

36 cm

Wysokość opakowania

27 cm

Szerokość opakowania

19 cm

Waga brutto

7 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogród

Napięcie

230 V

Maksymalna głębokość zasysania wody

8 m

Wydajność

3600 l/h

Moc maksymalna

800 W

Maksymalna wysokość podnoszenia wody

40 m

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

temperatura pompowanej cieczy nie powinna przekraczać 35 st. C

Gwarancja

12 miesięcy

Nr referencyjny

FPSP800
Łatwą i bezpieczną w użyciu pompą jest model ogrodowy – posiada on funkcję samozasysającą, co pozwoli Ci uniknąć problemów związanych z zapowietrzaniem się systemu. Możesz umieścić produkt w dowolnym miejscu, ponieważ pobiera wodę ze źródła za pomocą specjalnego wężyka. Pompa powierzchniowa jest łatwa w użyciu, ze względu na to, że automatycznie zasysa ciecz, ograniczając występowanie awarii oraz Twój udział w jej poprawnym funkcjonowaniu. Dzięki jej zwartej budowie możesz dowolnie przenosić ją z miejsca na miejsce, co pozwoli Ci ją wykorzystać również na działce czy w innym miejscu, niż Twój ogród. Przyda się nie tylko do nawadniania roślin, ale również do zaopatrywania w wodę domków letniskowych – generuje wystarczającą ilość wody w ciągu godziny.
Ocena
12 komentarzy
29.06.2020
Polecam, tania, cicha i wydajna, 2 zraszacze bez problemu z beczki 3 m pod ziemią, zalecany wąż zasysający z zaworem zwrotnym i sitkiem. Konieczne zalanie na początek pompoowania - ok litr wody przez wygodny koreczek i na koniec spuszczenie wody przez dolny koreczek..
06.06.2020
Świetne rozwiązanie w tej cenie. 2 sezony działa bez najmniejszego problemu.
30.04.2020
Pompa ledwo wyciagnieta z pudełka, użyta raz, a tylna nózka sie złamała. Badziewie jakich mało. Nie polecam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja. Przypominamy, że naszym Klientom przysługuje prawo do reklamacji produktu wadliwego, z którego skorzystać można w wybranym sklepie Castorama na terenie Polski: www.castorama.pl/sklepy

10.04.2020
Pompa chodzi drugi rok bez zarzutów, wystarcza na 2 zraszacze bez problemu, bardzi cicha i wydajna
02.02.2020
Pompę używałem cały rok. Zasysała wodę z beczki z deszczówką i tłoczyła około 10m w górę wężem 50mb z dobrym ciśnieniem, bez najmniejszego problemu - do beczki na budowie.
Później wodę z rowu, czasem brudną. Chodzi bez problemów, cicho. Hałasuje jak zassie brud. Na wiosnę zamontowana na stałe jako hydrofor ze studni chłonnej do podlewania ogrodu linią kroplującą.
26.06.2019
Miałem trochę problemów z pompą nie chciała się odpowietrzyć ale po kilku dniach za działa
19.04.2019
Pompa działa bez zarzutów, bardzo cicha i wydajna polecam
26.07.2017
Od dwóch miesięcy podlewam tą pompą ogród. Wodę pobiera bez najmniejszego problemu ze studni kręgowej o głębokości czterech metrów i wysyła ją na odległość około dwudziestu z dośc dobrym ciśnieniem wyściowym. Na samym początku miałem kłopot z montażem przyłączy do pobierania i wysyłania wody bo dokupiłem gotowy przewód do poboru wody ale pompa ciągle się zapowietrzała bo zawór zwrotny nie działał prawidłowo. a do montażu przejścia na wąż ogrodowy użyłem mosiężnej redukcji której nie dało się dokręcić i ciekła woda. Dopiero po złożeniu przewodu do poboru we własnym zakresie i zamontowaniu redukcji z tworzywa o dłuższym gwincie wszystko zaczęło działać poprawnie. Podsumowując, stosunek jakości do ceny bardzo zadowalający, należy jednak zwrócić uwagę na właściwy dobór akcesorów.
21.05.2017
Bardzo cicha, zasysa wodę z ok. 7m. Zasila 6 sekcji zraszaczy. Bardzo polecam. Kupiona za 187zł Castorama Bydgoszcz.
08.04.2017
Pracuje dość cicho. Używam do podlewania ogrodu wodą ze studni. Nie jest to pompa samozasysająca więc jeśli na stałe nie jest podłączona do źródła wody to trzeba ją zalać przed każdym użyciem ale chyba warta swojej ceny.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Nawadnianie ogrodu – w co warto się wyposażyć?

 • Ogród

  Jaką pompę ogrodową wybrać?

 • Ogród

  Pompy nawadniające do ogrodu – wybór i zastosowanie

Ocena i komentarz dla:

Pompa ogrodowa XKJ800P