Produkty

Pompa zatapialna do wody brudnej 400 W

Kliknij aby powiększyć

Pompa zatapialna do wody brudnej 400 W

Kod: 622725

|
Zatapialna pompa do brudnej wody to funkcjonalny produkt, który posłuży do odsysania wody i nieczystości z zalanych piwnic oraz innych pomieszczeń. Urządzenie jest przeznaczone do użytku domowego, jak i wykonywania profesjonalnych prac. Użyjesz go w gospodarstwie domowym, ogrodnictwie a także przedsiębiorstwach komunalnych.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

16 cm

Wysokość opakowania

36 cm

Szerokość opakowania

22 cm

Waga brutto

4.8 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

do wody brudnej

Napięcie

220 - 240 V

Maksymalna głębokość zanurzenia

7 m

Wydajność

8000 l/h

Maksymalna wysokość podnoszenia wody

5 m

Maksymalny wymiar zanieczyszczeń

30 mm

Moc maksymalna

400 W

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

dł. przewodu 10 m

Typ przełącznika

pływakowy (automatycznie włącza i wyłącza pompę odpowiednio do poziomu wody w celu ochrony pompy przed pracą na sucho)

Gwarancja

12 miesięcy

Nr referencyjny

Q400B27S

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

obudowa - tworzywo
Zatapialna pompa do brudnej wody to bardzo praktyczne urządzenie, które umożliwi odsysanie wody lub nieczystości z zalanych pomieszczeń. Sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Produkt jest na tyle uniwersalny, że jest stosowany zarówno przez rolników w gospodarstwach lub ogrodnictwie, jak i przez właścicieli firm budowlanych czy też przedsiębiorstw komunalnych. Funkcjonalne urządzenie sprawdzi się także do odsysania wody z oczek wodnych oraz stawów rybnych. Obniży także poziom wód gruntowych. Urządzenie pozwoli na szybkie wypompowanie wody, która zalega w pomieszczeniach wyniku zalań spowodowanych roztopami śniegu lub awariami urządzeń. Produkt jest łatwy w użyciu, a także tani w eksploatacji, dlatego posłuży przez długi czas.
Ocena
16 komentarzy
27.03.2019
Działa nadzwyczaj dobrze . Posiadam ją trzeci sezon . Służy mi do filtrowania wody w oczku . Daje radę . Za te pieniądze jak najbardziej OK !
01.06.2018
Mam tą pompę od 5l i dostała już tyle razy w tyłek do domowych potrzeb przy zalaniu i wody czystej z szamba bez jakiś kawałków daje radę, polecam
18.05.2018
pompa sama w sobie kiepska (zle zrobiony jest plywak, blokuje sie w kable) ale najgorsze jest to przylacze. Co za poracha.
16.02.2018
Pompa działa bezproblemowo , zbiornik 9000 litrów wypompowuje poniżej 5 godzin przy przewodzie długości 50 metrów. Około 2000L/h. Słabo ale za tą cenę jak najbardziej polecam
18.01.2018
Kupiłem i pochodziła może ze trzy minuty. Więcej nie dało się jej uruchomić i tylko buczała. Zanurzona była w wodzie czystej. Na szczęście castorama oddała kasę bez problemu.
15.12.2017
Mam dwa lata porażka
nowa działała ale jak poleżała to nie wiem czemu pojawił się problem ze startem buczy a nie chce startować..
Po rozruszaniu zaczęła chodzić, ale cóż z tego, jak po kolejnych dwóch użyciach tylko buczy...WIĘCEJ SIĘ JEJ NA ROZBIERAŁEM NIŻ ONA WARTA .. ODRADZAM, CHYBA ZE CHCECIE POMPĘ NA JEDEN RAZ.. Wtedy musicie mieć cierpliwość na rozpatrzanie reklamacji.
Dobra dla tych co używają dużo i pilnują paragonów.. totalnie się zepsuła po 2 latach użyłem w tym okresie 4x...kiepska jakość chińskiego uzwojenia silnika el.. zwarcie wewnątrz.
17.10.2017
Niestety w obszarach zalewowych to konieczność. Kurde spada pierwszy lepszy mocniejszy deszcz i piwnica tonie... Już szkoda liczyć hajsu na remonty, po prostu nie warto nic tam trzymać. A pompa przydatna oczywiście.
14.10.2017
Kupiłem i myślałem iż popracuje tylko chwilę, Ale póki co raz w tygodniu pompuje ok 300 litrów wody brudnej i daje rady tak że u mnie na +
05.10.2017
kupiłem chyba wadliwy towar, bo przelewa się bokami. A wydajność ma fatalną. 1 litr na 2-3 minuty z czego jeszcze trzeba bylo trzymać przewód bardzo nisko, bo wysokość podnoszenia wynosiła 10cm.... niestety kupowałem ją awaryjnie przy potężnych opadach w tym roku i paragon zniszczył się w drodze ze sklepu do samochodu :D nie miałem z czym iść do reklamacji.
23.08.2017
Użyłem w ciągu roku dwa razy. Przy trzecim razie silnik słychać, ale nie pompuje. Na szczęście bez problemu wymienili na nową.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Okres powodziowy, czyli jaka pompa skutecznie usunie wodę z piwnicy

 • Ogród

  Pompy nawadniające do ogrodu – wybór i zastosowanie

 • Ogród

  Co warto wiedzieć o pompach do szamba?

Ocena i komentarz dla:

Pompa zatapialna do wody brudnej 400 W