Produkty

Prowadnica do wylewek Fola 15 x 2000 mm

Kliknij aby powiększyć

Prowadnica do wylewek Fola 15 x 2000 mm

Marka: Fola

Marka: Fola

Kod: 907079

|
Prezentowana tu prowadnica do wylewek wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego przeznaczona do prac tynkarsko-budowlanych. Zastosowanie prowadnicy umożliwia szybkie i komfortowe ustalenie grubości otuliny betonowej podczas wykonywania wylewek. Perforowana powierzchnia gwarantuje dobry przepływ betonu i mocne zespolenie. Wytrzymały materiał, z którego wykonana jest prowadnica nie deformuje się, dzięki czemu łatwo zachować idealną równość wylewki.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

15 x 2000 mm

Długość opakowania

200 cm

Wysokość opakowania

1.5 cm

Szerokość opakowania

3 cm

Waga brutto

0.19 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Marka

Fola

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

PVC

Kolor producenta

szary, czarny
Prowadnica do wylewek Fola wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego przeznaczona do prac tynkarsko-budowlanych. Stosuje się ją do szybkiego i komfortowego ustalenie grubości otuliny betonowej podczas zbrojenia powierzchni poziomych i stropów. Ponieważ prowadnica została wyperforowana, beton bardzo dobrze się z nią wiąże i ma zapewniony swobodny przepływ. Sprawia to, że wylewka jest znacznie trwalsza i nie tworzą się w niej przestrzenie niewypełnione betonem. Dzięki zastosowaniu bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego, który się nie deformuje, wylewka zachowuje swoją całkowitą równość. Dodatkowo łatwo przyciąć ją do pożądanej długości, dzięki czemu prowadnicę można zastosować w każdym pomieszczeniu. Montaż prowadnic jest bardzo prosty, dzięki czemu roboty budowlane odbywają się bardzo sprawnie.
Ocena
3 komentarze
15.06.2018
Witam, musze przyznać, że opis jest kreatywny i wtajemniczeni rozpoznają iż treść jest wprost odwrotna do rzeczywistości, a mianowicie: listwy się wykrzywiają pod własnym ciężarem, materiał z którego są wykonane nie nazwałbym plastikiem, raz zamontowane w podłoże muszą być chyba rozkute, także powodzenia :)
11.01.2017
Teraz opis jest poprawny. Brawo Castorama.
02.01.2017
Bzdurny opis. Prowadnica nie jest wykonana z metalu, tylko z jakiegoś miękkiego "plastiku". Chciałem kupić do wylewek. Wg mnie nie nadaje się jest zbyt podatna na ugięcia. czyli montaż na tzw placki betonu odpada. Ostatecznie lepiej kupić listwy prowadzące tynkarskie, są bardziej stabilne.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Jak skutecznie wykorzystać tuleje szalunkowe?

 • Budowa

  Jak wykonać wieniec stropowy

 • Prowadnice i dylatacje

  Rodzaje listew wykończeniowych

Ocena i komentarz dla:

Prowadnica do wylewek Fola 15 x 2000 mm