Produkty

Przecinarka plazmowa MacAllister 40 A

Kliknij aby powiększyć

Przecinarka plazmowa MacAllister 40 A

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 212227

|
Podczas prac spawalniczych i lutowniczych na elementach wykonanych z metalu z pewnością znajdzie zastosowanie prezentowana przecinarka plazmowa. Z jej pomocą szybko i dokładnie przetniesz wybrane fragmenty większych konstrukcji metalowych. Prąd cięcia tego urządzenia jest regulowany i wynosi od 15 A do 40 A – sprawdzi się więc w różnych zadaniach.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

437 × 165 × 335 mm

Długość opakowania

35.5 cm

Wysokość opakowania

37 cm

Szerokość opakowania

50 cm

Waga brutto

13 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

cięcie metali

Prąd spawania

15 - 40 A

Cykl pracy

22% - 40 A, 60% - 24 A, 100% - 19 A

Napięcie

230 V

Parametry indywidualne

Marka

MacAllister

Informacje dodatkowe

zawiera: palnik do cięcia o długości 5 m; kabel masowy z zaciskiem kleszczowym 2 m; przewód gazowy 0,75 m

Gwarancja

3 lata

Nr referencyjny

POWERCUT 40K
Do wykonywania zadań wymagających precyzyjnego i szybkiego cięcia warto sięgnąć po dedykowane do tego urządzenia. Jeśli w Twojej pracy konieczne jest przecinanie metali z pewnością przyda Ci się prezentowana przecinarka plazmowa. Doskonale sprawdzi się zarówno w amatorskim, jak i profesjonalnym warsztacie. Urządzenie to pozwala na cięcie prądem w zakresie 15 A – 40 A, dlatego z łatwością dostosujesz tryb pracy do swoich potrzeb. Dzięki standardowemu napięciu zasilania 230 V znajdzie zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków, ponieważ możesz ją podłączyć do przedłużacza. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że bez problemu przetransportujesz ją w wybrane miejsce. Przecinarka wyposażona została w przewód gazowy, kabel masowy o długości 2 m wraz z zaciskiem kleszczowym, a także palnik do cięcia.
Ocena
4 komentarze
03.03.2019
Do fachowca ponizej "Kuba".Niewiem gdzie ty ja widziales polowe taniej? I ze niby cena poszla 2 razy do gory? Glupoty piszesz i wprowadzasz w blad.
Posiadam te przecinarke od 2 miesiecy i zawdze z tego co wiem byla w cenie duzo ponad 1000zl
Chyba ja pomyliles ze spawarka ktora ma podobna obudowe.
Dysze da ogolnie dostepne i urzadzenie spisuje sie dobrze.
02.01.2019
cena poszła 2 tyle do gory...
20.06.2018
Kupiłem 2 tygodnie temu na Targówku. Zasadniczo swoje zadanie spełnia, słaby zapłon HF, nie daje mu zbyt długiego żywota... Ale... regulacja prądu działa jak powinna, zapotrzebowanie na powietrze jest zgodne ze wskazaniami. Co najważniejsze sam uchwyt nie jest jakimś indywidualnym wymysłem, pasują dysze elektrody i osłony ogólnie dostępne. Przy zachowaniu odległości 2-3 mm od materiału mieści się w podanym cyklu pracy i się nie przegrzewa. Do pracy w zakładzie nie ma szans, ale jest to produkt do domowego użytku i tu zdaje egzamin zgodnie z założeniami. W zestawie są dysze 1.1, ale do tej przecinarki do cięcia do około 5mm wystarczy dysza 0.8 przy około 5atm. Ogólnie do drobnych prac jak najbardziej polecam. Co do wnętrza jak pisał przedmówca to elektronika jak elektronika. ChRL robi dla większości firm teraz, kwestia nadzoru.
14.02.2018
Sprzęt pierwsza klasa. Palnik z zajarzaniem bezdotykowym, ze złączem euro bardzo długi ok 5m. Dysze I elektrody dostępne po kilka zł. w sieci. Przecinarka ustawiona na 20-27A tnie bez problemu blachę 5mm nawet skorodowaną. Przy 40A tnie 10mm jak masło, grubszych nie miałem. I najważniejsze - jakość elektroniki. Mam porównanie z kilkunastoma modelami spawarek IGBT chińczyków, wszędzie wewnątrz fatalne luty i niechlujny montaż, tak samo wyglądają przecinarki dostępne na allegro niezależnie od "producenta" bo wszystkie są oparte na identycznym projekcie. A ta w środku wygląda jakby kosztowała 5x więcej, czyste luty, bardzo staranny montaż - jestem pod ogromnym wrażeniem a jak pisałem wcześniej widziałem wnętrza wielu podobnych sprzętów, ponadto wnętrze różni się zdecydowanie od innych przecinarek inne podzespoły inny projekt. Polecam.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Niezbędne wyposażenie podczas spawania

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje spawarek

 • Narzędzia i artykuły

  Sposoby spawania metali

Ocena i komentarz dla:

Przecinarka plazmowa MacAllister 40 A