Produkty

Farba do posadzek Sentic ciemnoszara 750 ml

Kliknij aby powiększyć

Farba do posadzek Sentic ciemnoszara 750 ml

Marka: Sentic

Marka: Sentic

Kod: 740578

|
Za pomocą prezentowanej farby będziesz mógł samodzielnie odnowić betonowe posadzki – nadać im nowy wygląd oraz dodatkowo zabezpieczyć przed niszczeniem. Preparat posiada ciemnoszary kolor, dlatego idealnie nadaje się do pomieszczeń narażonych na zabrudzenia, jak garaże, hale czy magazyny. W ofercie znajdziesz także farby w innych odcieniach do wyboru.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Pojemność: 0,75 l

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

12 cm

Wysokość opakowania

10 cm

Szerokość opakowania

10 cm

Waga brutto

1.2 kg

Pojemność

0,75 l

Parametry techniczne i użytkowe

Zastosowanie emalii

do wykonywania powłok zabezpieczających powierzchnie betonowe

Metoda aplikacji

pędzel, wałek lub natrysk

Temperatura malowania

od +5°C do +25°C

Ilość warstw

2

Czas schnięcia

3 h

Czas ochrony

2 lata

Odporność termiczna

tak

Sposób rozcieńczania

rozcieńczalnik

Wydajność

6 - 8 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

4,5 - 6 m2

Stosować z podkładem

nie

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

500 g/l

Zawartość LZO w produkcie

470 g/l

Parametry indywidualne

Marka

Sentic

Seria

Sentic Floor

Rodzaj emalii

akrylowo-silikonowa

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

do pierwszej warstwy zaleca się rozcieńczyć farbę 10 % obj. „Toluenu” DRAGON, do drugiej, w razie konieczności max. 5 %; chronić przed dziećmi

Nr referencyjny

SFPO750SZRC

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

szary ciemny

Stopień połysku

mat
Farba do posadzek z pewnością znajdzie zastosowanie w Twoim gospodarstwie domowym – dzięki niej możesz odnowić podłogę wykonaną z betonu. Idealnie sprawdzi się zatem w halach, na balkonach, w garażach, magazynach, biurach i pod wiatami. Produkt nada powierzchni ciemnoszary kolor charakterystyczny dla stylistyki industrialnej. Jednocześnie stworzy powłokę skutecznie zabezpieczającą przed uszkodzeniami i chroniącą przed ścieraniem. Twoja podłoga zyska więc na estetycznym wyglądzie i wytrzymałości. Produkt możesz aplikować swoją ulubioną metodą – dobrze rozprowadza się pędzlem, wałkiem lub natryskiem. Aby zyskać odpowiedni efekty wykończeniowy, należy nałożyć dwie warstwy preparatu. Farba dostępna jest również w innych wariantach kolorystycznych, abyś mógł ją dopasować do własnych potrzeb.
Ocena
10 komentarzy
23.01.2018
farba do posadzek - zostałem zmuszony do jej zastosowania, ale nie wyszło najgorzej, jako rozwiązanie tymczasowe całkiem spoko
11.02.2020
Wydajność maksymalna to 20m2. Opis wprowadza w błąd. Stosunek ceny do wydajności jest bardzo niski. Jestem kolejną osobą która to piszę. Wydajność podana przez producenta to chwyt reklamowy.
Od razy zaznaczę, farbę rozcieńczałem zgodnie z instrukcja - 10%, rozcieńczalniki Dragon.
Powierzchnia betonowa dokładnie oczyszczona. Następnie powierzchnia bardzo dokładnie zagruntowana "Grunt Sentic pod farbę do posadzek bezbarwny".
Farba wydaje się mieć wysoką jakość. Szybko schnie, wygląda solidnie wgryziona w podłoże.
Wydajność farby to zwykłe naciąganie klientów.
Przy takiej wydajności konkurencyjne robi się kładzenie gresu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za informację. Przykro nam, jeśli nie udało się Panu osiągnąć deklarowanej przez producenta wydajności podczas aplikacji farby. Uprzejmie informujemy, że producent, w karcie technicznej produktu, przedstawia wartość 6-8 metrów kwadratowych z litra produktu, co daje 30-40 metrów kwadratowych z puszki. Jeśli uzyskana wydajność nie zgadza się z tą zadeklarowaną, ma Pan możliwość złożenia reklamacji produktu, kontaktując się z dowolnym sklepem Castorama na terenie całej Polski. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

28.10.2019
Tak jak pisał użytkownik "Dolores" wydajność max. 16-18 m2. Po dobrym zagruntowaniu wydajność wzrasta do 22 m2. Informacja producenta jawnie wprowadza w błąd. Zapraszam na oględziny na strych na którym zastosowałem farbę i jej zabrakło. Taniej wyszłoby kupno paneli bądź jakiejś wykładziny. Farba sama w sobie ok, ma bardzo intensywny zapach rozpuszczalników, pomieszczenie wymaga wentylacji. NIE POLECAM
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się z nami tą opinią. Przykro nam, jeśli mimo ogólnego zadowolenia z farby, jej wydajność nie spełniła Pana oczekiwań. Czy zastosował się Pan do zalecenia widniejącego w specyfikacji, czyli: "do pierwszej warstwy zaleca się rozcieńczyć farbę 10 % obj. „Toluenu” DRAGON, do drugiej, w razie konieczności max. 5 %"? Przypominamy, że wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji, z którego skorzystać można w dowolnym sklepie Castorama.

25.10.2019
Znośny zapach, dosyć dobrze się rozprowadza, bardzo szybko schnie. Gwiazdki odejmuję za wydajność- opakowanie 5 litrowe, które wg wskazać producenta powinno wystarczyć na pomalowanie 30-40 m2 starczyło na jednorazowe pomalowanie raptem 18 m2.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Cieszymy się, że farba do posadzek spełniła Pani oczekiwania w zakresie szybkości schnięcia, łatwości rozprowadzania oraz zapachu. :) Przykro nam jednak, jeśli uzyskana przy jej użyciu wydajność okazała się inna od założonej przez producenta. Chcielibyśmy bliżej przyjrzeć się tej kwestii, dlatego będziemy zobowiązani, jeśli podzieli się Pani z nami wiedzą na temat rodzaju podłoża, na którym produkt został użyty oraz warunków, w jakich go Pani nakładała. Najwygodniej przekazać nam takie informacje można za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie: www.castorama.pl/kontakt Zachęcamy serdecznie do kontaktu.

05.03.2018
Ładna, tylko obawiam się, że jak na całą podłogę za jasna. My pomalowaliśmy fragmenty - coś a la podest i kuchnię.
21.02.2018
Szybko schnie, nadto nie śmierdzi. Kolorek ładny. Ogólnie się nie przyczepię za bardzo, chyba że do ceny - zawsze chciałoby się płacić mniej. No ale za 5 l... rozumiem, bo jakość ma swoją cenę
19.02.2018
Kupiłem do garażu, w marcu wielkie malowanie, bo póki co trochę za niskie temperatury, zobaczymy jak pójdzie...
18.02.2018
to druga farba z tej serii, którą stosowałem. zdecydowanie lepiej prezentują się ciemniejsze kolory, ale z beżowym też dramatu nie ma. na pewno podłoga wygląda o niebo lepiej niż przed malowaniem
13.02.2018
przy wybieraniu białej farby miałem wątpliwości, na szczęście nie brudzi się zbyt łatwo, a czyści się nieźle
25.01.2018
chciałam odnowić balkon jeszcze przed latem i wybrałam sobie tę farbę, opinie ma dobre w internecie, zobaczymy jak będzie w praniu, bo marzy mi się bezowy balkon. jak zrobi się trochę cieplej to maluję. póki co daję startową piątkę!
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Farby do betonowej podłogi w garażu

 • Wykończenie

  Farba do betonu – co powinniśmy o niej wiedzieć?

 • Wykończenie

  Tanie i dobre farby do podłogi, jako sposób na ich renowację

Ocena i komentarz dla:

Farba do posadzek Sentic ciemnoszara 750 ml