Base image W nocy z 23 na 24 maja (z poniedziałku na wtorek) planujemy przeprowadzenie prac serwisowych. Prace rozpoczną się od godziny 21:00 do godziny 6:00. W trakcie ich trwania mogą wystąpić problemy z zakupem naszych produktów, logowaniem do serwisu, dodawaniem komentarzy do produktów, weryfikacją dostępności i cen produktów.
Produkty

Produkty z serii Alder

ODZIEŻ ALDER – WYTRZYMAŁA ODZIEŻ ROBOCZA W DOSKONAŁEJ CENIE       

Odzież Alder to seria bluz do użytku w pracy. Sprawdzi się zarówno do użytku zawodowego, jak i do wykonywania prac ogrodowych czy remontowych. Ubrania z tej serii idealnie sprawdzają się nawet w bardzo wymagających środowiskach pracy. Zastosowano w nich nowoczesne technologie, które zauważalnie zwiększają komfort podczas przenoszenia, schylania się oraz wielu innych ruchów wykonywanych w czasie pracy fizycznej. Najwyższej jakości materiały powodują, że to seria ubrań na długie lata.

Seria Alder to przemyślane rozwiązania dla wymagających. Każda bluza ma elastyczny kaptur, który skutecznie zabezpiecza głowę podczas pracy w czasie silnego wiatru czy deszczu. Użytkownik dysponuje też pojemną kieszenią, w której może schować niewielkie elementy potrzebne do majsterkowania czy chociażby dokumenty. Dzięki temu marka Site to dopracowane rozwiązania, dzięki którym Twoja codzienna praca na zewnątrz, nieważne w jakich warunkach, stanie się znacznie bardziej komfortowa.

ODZIEŻ ALDER – TYLKO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Ciężka praca fizyczna praca wymaga zaopatrzenia się w ubrania, które powinny przetrwać próbę czasu. Muszą sprawdzać się bez względu na warunki atmosferyczne oraz te zastane na miejscu pracy. Powinny zapewniać bezpieczeństwo podczas realizacji absolutnie wszystkich zadań. Te wysokie wymagania spełnia marka Site, do której należą bluzy z tej serii.           

Seria odzieży Alder to zestawienie dopracowanego wyglądu oraz funkcjonalności. Bluzy zawierają osiemdziesiąt procent bawełny oraz dwadzieścia procent poliestru. Dzięki temu z jednej strony są przyjemne dla skóry, z drugiej zaś pozostają odporne na przetarcia czy rozerwanie. Docenisz je również za wszechstronne zastosowanie. Ich uniwersalny czarny kolor powoduje, że pasują wizualnie do każdych spodni roboczych. Będziesz więc nie tylko mógł z łatwością się poruszać, ale też odczujesz komfort nawet w czasie bardzo angażujących zadań.

SERIA ALDER – NIE TYLKO DLA PROFESJONALISTÓW

Seria Alder do ubrania w czasie pracy to sprawdzone rozwiązanie, które nie pozwoli Ci zmarznąć nawet w czasie długiego pobytu na świeżym powietrzu. Bluzy o wysokiej gramaturze również dobrze odprowadzają pot. To z kolei ochroni Cię przed przegrzaniem. Wytrzymała bluza pozwoli Ci także zapomnieć o częstych wizytach w sklepie z odzieżą. Z pewnością będzie służyć Ci niezawodnie nawet przy intensywnym użytkowaniu. Polecamy dopasować do niej inne elementy garderoby roboczej spośród wielu dostępnych w naszym sklepie serii.

Bluzy z tej serii z łatwością mieszczą się pod kurtką roboczą. Będą więc jedną z warstw odzieży w pracy na świeżym powietrzu zimą. Jesienią oraz wiosną będą stanowić natomiast wierzchnią warstwę ochronną. Bluza będzie służyć Ci więc niezawodnie przez cały rok. To zdecydowanie dobre rozwiązanie dla Ciebie, jeśli szukasz wysokiej jakości, komfortowych krojów oraz wytrzymałych materiałów. Zamów odpowiedni rozmiar jeszcze dziś!