Produkty

Produkty z serii Aune

Tapety dekoracyjne Aune – funkcjonalność i styl w jednym

Tapety dekoracyjne Aune to przede wszystkim połączenie funkcjonalności i ponadczasowego stylu. W naszej ofercie tapet dekoracyjnych znajdziesz okładziny, które są świetnym materiałem wykończeniowym powierzchni ściennej i tym samym stanowią alternatywę dla popularnie stosowanych farb. Dostępne są w pastelowych odcieniach, które rozjaśnią każde pomieszczenie – od delikatnej żółci po świeży kolor mięty. Z pomocą tego typu produktów podkreślisz charakter aranżacji i stworzysz doskonałe tło dla pozostałych elementów wystroju.

Tapety z serii Aune mają bardzo szerokie zastosowanie. Sprawdzą się w pomieszczeniach domowych, czyli np. w pokojach sypialnych, kuchni, jadalni lub salonie. Oprócz tego stanowią świetne wykończenie lokali użytkowych, zwłaszcza gdy chcesz szybko odświeżyć swoje miejsce pracy bez przeprowadzania skomplikowanego remontu. Delikatna kolorystyka to także propozycja do pomieszczeń hotelowych bądź budynków użyteczności publicznej, gdzie liczy się przede wszystkim prostota i elegancja.

 

Czym wyróżnia się seria Aune?

Jest wiele cech, które świadczą o jakości produktów tej serii. Jedną z nich jest połączenie materiałów wykorzystanych podczas produkcji. Winyl na podkładzie flizelinowym w efekcie daje mocną i gładką powłokę, która sprosta Twoim oczekiwaniom. To łatwy i skuteczny sposób na zakrycie nierówności i pęknięć, które wymagałyby skomplikowanych prac naprawczych. Wystarczy seria Aune tapet dekoracyjnych, by bez większego wysiłku odświeżyć wygląd zniszczonych ścian.

Zaletą okładziny jest także odporność na promieniowanie UV. Oznacza to, że bez problemu możesz przykleić tapetę w miejscach nasłonecznionych. Ochrona sprawia, że nie musisz martwić się o utratę atrakcyjnego koloru. Kolejnym wyróżnikiem produktów z tej serii jest możliwość szybkiego i prostego tapetowania. Pozwala na to metoda, która wymaga zaaplikowania kleju jedynie na podłoże budowlane. W ten sposób łatwo poprowadzisz rolkę tapety po ścianie.

 

Łatwe w pielęgnacji tapety dekoracyjne Aune

Szukasz tapet, które bez problemu możesz wyczyścić? Twoje problemy rozwiąże seria Aune do wykończenia i dekoracji ścian. Winylowa powłoka idealnie nadaje się do pielęgnacji. Nie musisz zatem martwić się każdą powstałą plamą. Możliwość sprawnego usuwania zabrudzeń powoduje, że tapety doskonale sprawdzą się w pokojach dziecięcych, gdzie powierzchnia ścian jest najbardziej narażona na zabrudzenia, a także w kuchni bądź jadalni. Co najważniejsze, po wytarciu plam nie ucierpi na tym kolor ani faktura tapety.

Oprócz tego solidna powłoka szybko zamaskuje wszystkie widoczne na ścianie pęknięcia i dodatkowo po naklejeniu zapobiegnie ich rozrastaniu. W ten sposób powierzchnia zostanie skutecznie zabezpieczona do czasu remontu. Wszelkie drobne niedoskonałości nie będą wymagały uprzedniego zastosowania zapraw bądź innych środków wypełniających. W ciągu kilku chwil po oczyszczeniu podłoża zyskasz jednolity kolor na wszystkich ścianach – bez smug oraz prześwitów.