Produkty

Produkty z serii Blackthorn

Odzież i obuwie Blackthorn

Seria Blackthorn odzieży i obuwia to zestaw wysokiej jakości kamizelek męskich, które powstały z myślą o osobach pracujących na dworze. Świetnie sprawdzają się w przypadku pracy fizycznej na budowie, w warsztacie, zakładzie przemysłowym czy podczas bardziej wymagających prac ogrodowych. Kamizelki dostępne są w trzech uniwersalnych rozmiarach, więc bez problemu znajdziesz ten odpowiedni dla siebie. Produkty z tej serii wykonano z odpornego na działanie różnorodnych czynników poliamidu.

 

Odzież i obuwie Blackthorn – wygodne i ciepłe kamizelki do pracy

Odzież i obuwie Blackthorn wyróżnia wysoka jakość. Idzie ona w parze z konkurencyjną ceną. Kamizelkę możesz nałożyć zarówno na polar, jak i bluzę. Szybko zdejmiesz ją, kiedy zrobi się za ciepło. W środku znajduje się przyjemna w dotyku podszewka z tafty poliestrowej. Zapewnia ona ciepło w chłodniejsze dni, a dodatkowo jeszcze skuteczniej chroni przed wilgocią. Wszystkie modele z tej serii mają wszyte kieszenie, w których schowasz wszystko to, co musisz mieć zawsze pod ręką.

 

Seria Blackthorn – sposób na przyjemniejszą pracę

Odpowiedni ubiór powoduje, że praca staje się dużo przyjemniejsza. Nie ma nic gorszego, kiedy zamiast skupić się na zadaniu, myślisz tylko o tym, że Ci zimno. Seria Blackthorn do noszenia w czasie pracy na dworze zadba o Twój komfort, abyś Ty mógł zadbać o wysoką jakość Twojej pracy. Zapomnij o przemarzniętym ciele po powrocie z placu budowy lub warsztatu. Kamizelka z tej serii będzie Ci służyć niezawodnie przez naprawdę długi czas.