Produkty

Produkty z serii Burr

Odzież i obuwie Burr

Seria Burr odzieży i obuwia to zestaw kurtek ocieplanych przeznaczonych do użytku na budowie, w zakładzie przemysłowym, warsztacie czy też podczas bardziej wymagających prac na świeżym powietrzu. Te ubrania robocze wykonane są z wytrzymałego na różnorodne czynniki poliestru. Dzięki niemu kurtki pozostają odporne na działanie wilgoci. Podszewka zrobiona jest z przyjemnej w dotyku tafty poliestrowej. Twoją szyję ochroni kołnierz ze stójką, a jeszcze większy komfort zapewniają elastyczne mankiety.

Odzież i obuwie Burr – najlepszy wybór do pracy na zewnątrz

Odzież i obuwie Burr wyróżniają się uniwersalnym krojem, który pasuje na każdego mężczyznę. Łatwość dopasowania się do sylwetki zapewnia wygodę bez względu na rodzaj pracy, którą masz do wykonania. Materiał nie ogranicza ruchów, dlatego szczególnie dobrze sprawdza się przy pracy fizycznej. Wewnętrzna wyściółka dodatkowo dba o to, abyś nie wychłodził się nawet w bardzo wietrzny lub deszczowy dzień. Każdy model z tej serii wyposażono w praktyczne kieszenie, w których schowasz najpotrzebniejsze akcesoria.

Seria Burr – prosty sposób na wygodę w działaniu

Narzekasz na to, że co chwila musisz kupować nowe ubrania do pracy? A może wracasz z dworu cały zmarznięty? Wybierz kurtkę z serii Burr, a szybko zapomnisz o dyskomforcie w pracy. Seria Burr do noszenia w czasie pracy na dworze zapewni Ci ciepło przez długi czas. Na lata zapomnisz o uciążliwych wizytach w sklepach odzieżowych. Będzie służyć Ci niezawodnie nie tylko wiosną i jesienią.