Produkty

Produkty z serii Durdica

Doniczki i osłonki Durdica stylowo przyozdobią Twój ogród i wnętrze domu!

Aby ogród prezentował się stylowo, nie tylko trzeba zadbać o jego schludny wygląd, ale przede wszystkim o wysoką funkcjonalność. W ogrodzie ozdobnym elementem są kwiaty, jednak, aby je uprawiać, będziesz potrzebował doniczek i osłonek. Zadbaj o dodatki pasujące kolorystycznie do mebli ogrodowych lub ogrodzenia. Z pewnością doniczki z serii Durdica dopasują się zarówno do ogrodów utrzymanych w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. W drugim przypadku odświeżą wygląd przestrzeni i sprawią, że będzie prezentowała się niebanalnie. Szary kolor jest niezwykle uniwersalny, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go do wystroju całego otoczenia. Doniczki i osłonki są wielofunkcyjne, dzięki czemu znajdą wiele zastosowań na Twojej posesji. Doskonale sprawdzą się zarówno na tarasie, jak i ganku czy balkonie. Minimalistyczny kształt i uniwersalny, elegancki, szary kolor sprawią, że elementy dopasują się do aranżacji każdej przestrzeni. Zwłaszcza efektownie w prostych donicach będą wyglądały kwiaty o bogatym ukwieceniu lub bujnych, zielonych liściach czy ozdobnym korzeniu zewnętrznym. W ofercie sklepów Castorama doniczki i osłonki Durdica są dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz wielkość doniczki do rozmiaru rośliny i przestrzeni, którą masz zamiar nią przyozdobić. Sprawdź, który element będzie najbardziej przydatny!

Doniczkę z tworzywa sztucznego cechuje wytrzymałość i piękny wygląd na lata

Seria Durdica do uprawy roślin wyróżnia się niezwykłą precyzją wykonania. Do ich produkcji zostało wykorzystane wysokiej jakości tworzywo sztuczne, które charakteryzuje się dużą odpornością na rozmaite uszkodzenia mechaniczne. Tworzywo jest obojętne na działanie promieni słonecznych – nie blaknie pod ich wpływem. Doniczki doskonale sprawdzą się na zewnątrz budynków i będą odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych takich jak na przykład obfite, wiosenne deszcze czy drobny grad. Doniczka osłoni korzenie rośliny i zapewni jej optymalne warunki do wzrostu. Otoczenie Twojego domu będzie prezentowało się schludnie i elegancko.

Doniczki i osłonki Durdica – wysoka funkcjonalność i niebanalny wygląd Twojego domu

Jeśli zdecydujesz się na użycie w aranżacji swojego otoczenia serii Durdica doniczek i osłonek, z pewnością zyska ono drugie życie. Dodatkowo rośliny będą miały zapewnione świetne warunki do wzrostu, dzięki dużej pojemności donic. Osłonki możesz wykorzystać w celu ukrycia nieestetycznie wyglądających doniczek hodowlanych, co poprawi prezencję rośliny. Dodatkowym atutem doniczek jest ich solidność wykonania i niezwykła lekkość. Bez trudu będziesz mógł przenieść element z jednej części ogrodu do drugiej. Efekt łupka wykorzystany w procesie produkcji doniczki sprawia, że element prezentuje się wysoce elegancko, dzięki czemu możesz wykorzystać go w reprezentacyjnych częściach ogrodu. Kilka niskich i podłużnych donic może również pomóc w wytyczeniu części rekreacyjnej ogrodu. Linia podziału wykonana z donic kwiatowych sprawi, że miło upłynie Ci czas spędzony na huśtawce ogrodowej czy podczas rodzinnego grillowania.