Produkty

Produkty z serii Esmo

Oprawy meblowe Esmo – funkcjonalne wykończenie mebli w Twoim domu

Częstym problemem w domach jest niedostateczne oświetlenie przestrzeni pod szafkami oraz w ich wnętrzach. Oprawy meblowe Esmo rozwiązują ten problem, oferując lampki o różnych rozmiarach i kształtach, które z powodzeniem zamontujesz u spodu szafki, wewnątrz szuflad oraz barków. To doskonałe rozwiązanie dla każdego pomieszczenia, a w szczególności kuchni oraz łazienek. Sprawdź naszą ofertę i wybierz model odpowiadający Twoim potrzebom.

Oprawy meblowe Esmo – ułatwienie codziennych obowiązków

Czy miałeś kiedyś problem z pokrojeniem warzyw na kuchennym blacie. A czy przyczyną tego problemu była niedostateczna ilość światła, przez co nie potrafiłeś ocenić, czy kroisz je w odpowiednio drobną kostkę? Jeśli tak, nie męcz się dłużej i zamontuj pod szafką kuchenną lampki ledowe.

Seria Esmo opraw meblowych to zestaw składający się z lampek o różnych kształtach, których przeznaczeniem jest montaż w miejscach, do których nie dociera górne oświetlenie. Dlatego świetnie sprawdzają się w kuchni, a także w łazienkach, tworząc nad lustrem dodatkowe źródło światła.

Oświetlenie, które dba o Twój portfel

Seria Esmo lampek do oświetlania trudno dostępnych miejsc to świetne rozwiązanie ze względu na rosnące ceny energii elektrycznej. Dzięki zastosowanej w lampkach technologii LED emitują one mocne światło, jednocześnie czerpiąc niewielkie ilości energii. Dzięki temu zyskujesz dwie korzyści – więcej światła w pomieszczeniu oraz mniejsze rachunki za prąd.