Produkty

Produkty z serii Lony

Poznaj systemy zabudowy Lony

Nie do każdego wnętrza pasuje klasyczna szafa w standardowym rozmiarze. Na szczęście jest jeszcze możliwość skorzystania z systemów zabudowy, które oferują zagospodarowanie wnętrza w dowolny, wybrany przez Ciebie sposób. Dzięki nim jesteś w stanie zabudować każdy rodzaj wnętrza. Nadają się one do standardowych pokoi mieszkalnych, jak i nietypowych przestrzeni w spiżarni czy warsztacie.

Seria Lony systemów zabudowy to przede wszystkim wsporniki oraz listwy montażowe. Kolekcję wyróżnia różnorodność polegająca na możliwości wyboru produktu o dowolnych wymiarach. Wszystkie elementy zostały wykonane ze stali pokrytej dodatkowymi warstwami ochronnymi, co zabezpiecza je przed działaniem szkodliwych czynników.

Jakie są systemy zabudowy Lony?

Niezaprzeczalną zaletą systemów zabudowy z tej serii jest wytrzymałość. Zarówno wsporniki, jak i również specjalne listwy montażowe wykonane są z wytrzymałej stali. Produkty pokryte są epoksydową powłoką farby, która zapobiega ich korozji i zwiększa wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Dobrze dobrany wspornik sprawi, że daną półkę czy inny element zabudowy możesz znacząco obciążyć. To świetny sposób na zabezpieczenie przed zerwaniem tych produktów, które będą miały za zadanie utrzymywać większe ciężary.

Nie bez znaczenia jest estetyka wsporników i listew. Wszystkie zostały wykończone w białym kolorze, który świetnie prezentuje się w większości wnętrz. Bardzo dobrze będzie wyglądał w pomieszczeniach o nowoczesnym stylu albo inspirowanych skandynawskim designem. Zamontowane na białych ścianach są praktycznie niewidoczne.

Co istotne, seria Lony do zagospodarowania przestrzeni jest bardzo prosta w montażu i pozwala Ci zachować sporą dozę dowolności. Mocowanie wykonasz z dopasowanymi śrubami, które możesz dokupić w razie konieczności wymiany. Listwy dają możliwość wybrania poziomu montażu półek czy innych elementów.

Prostota zabudowy w Twoim domu

Systemy zabudowy Lony pozwolą Ci dowolnie zagospodarować każdą przestrzeń w domu. Szczególnie zwróć na nie uwagę w miejscach, w których pomieszczenie ma niestandardowe wymiary. To właśnie tam montaż indywidualnych wsporników i listew jest najbardziej sensowne. Dzięki temu powiesisz półkę na dowolnej wysokości i zamontujesz szafkę dokładnie tam, gdzie tego chcesz. Jeśli dodatkowo wybierzesz pojedyncze elementy, które pozwalają Ci samodzielnie przygotować na przykład wnętrze garderoby, zyskasz dopasowaną do Twoich potrzeb przestrzeń.

Z uwagi na charakter elementów oraz ich wykonanie systemy zabudowy z tej serii są przydatne w każdych warunkach. Ocynkowana stal z dodatkową powłoką farby jest skutecznie chroniona przed korozją. Z tego powodu możesz wykorzystać wsporniki do zamontowania półek w swoim warsztacie. Jeśli wybierzesz odpowiednią ich ilość, zwiększy się również maksymalne dopuszczalne obciążenie. To szczególnie ważne podczas przechowywania ciężkich skrzynek z narzędziami. Z drugiej strony listwy zamontujesz w piwnicy czy spiżarni i w ten sposób stworzysz praktyczną przestrzeń do przechowywania zapasów.