Produkty

Produkty z serii Nashi

Panele szklane do kuchni Nashi to nowoczesny akcent w Twojej kuchni

Wykończenie ścian w kuchni może nastręczać trudności. Możesz również skorzystać z aktualnych trendów i poszukać idealnego wykończenia wśród produktów z kategorii paneli szklanych do kuchni. Ich oferta obejmuje szeroki wybór paneli oraz płytek szklanych. Jednolite lub wielokolorowe, z wzorami gładkie lub z nadrukiem – wszystkie one doskonale dopełnią aranżacji pomieszczenia. Nie inaczej będzie, gdy Twoim wyborem stanie się seria Nashi.

Paneli szklanych do kuchni możesz użyć przede wszystkim do wykończenia przestrzeni między blatem a szafkami wiszącymi. W ten sposób zabezpieczysz ścianę przed zabrudzeniami, które powstają podczas gotowania. Jeśli natomiast planujesz nowoczesną aranżację wnętrza, idealne będą właśnie panele z tej serii.

Dostępne są w różnych rozmiarach, a także w szerokiej ofercie kolorystycznej. To jednak przede wszystkim jednolite produkty utrzymane w najmodniejszych kolorach. Biel, czerń, szarość i czerwień dominują wśród tych wyjątkowych modeli. Idealnie nadają się zatem do współczesnych aranżacji, w których każdy detal wykończenia jest ważny.

Panele szklane do kuchni Nashi – łatwo doprowadzisz kuchnię do czystości

Panele szklane do kuchni szklane Nashi to produkty o wysokiej jakości. Potwierdza to dwudziestopięcioletnia gwarancja producenta. Trwały kolor, odporność na wysokie temperatury, a także trwałość powłoki wykończeniowej w przypadku częstego mycia to dobre powody, aby sięgnąć po produkty z tej serii.

Omawiana seria oferuje Ci szeroki wybór dostępnych kolorów i rozmiarów paneli. Dzięki temu zdołasz dopasować je do każdej nowoczesnej aranżacji. Możesz zdecydować się na stonowane biele lub wyraziste czerwienie. Na pewno znajdziesz wśród nich produkt, który dobrze będzie się komponował z wyglądem Twojej ściany oraz odcieniem, którym wykończono fronty meblowe.

Panele z tej serii są także łatwe do utrzymania w czystości. Nie grożą im plamy, a usuwanie z nich zabrudzeń jest bardzo proste. Wystarczy odrobina wody, aby ściana po intensywnej sesji gotowania znowu prezentowała się nieskazitelnie. Są to produkty, które bardzo dobrze chronią ściany, a tym samym zapewniają estetyczny wygląd kuchni również podczas jej intensywnej eksploatacji.

Odpowiednie zabezpieczenie ścian zwiększa estetykę w kuchni

Ściany w kuchni się brudzą. Trudno korzystać z niej i gotować z nadzieją, że nigdy nie zachlapiesz ściany przy kuchence. To po prostu niemożliwe. Zamiast zatem walczyć z tym faktem, zaakceptuj go i zabezpieczysz powierzchnię przed permanentnym zabrudzeniem. W tym z kolei pomoże Ci seria Nashi do wykańczania kuchni. Panele najlepiej zamontować na ścianie przy kuchence. Dzięki temu spryskaną podczas gotowania ścianę bez najmniejszego trudu doprowadzisz do czystości. Produkty te świetnie chronią powierzchnię przed plamami czy też skutkami ich usuwania.

Nie zapominaj również o wartości estetycznej tego rozwiązania. Zamiast płytek i trudnej do wyczyszczenia fugi, skorzystaj z tych produktów. Same w sobie staną się ozdobą. Będą przy tym bardzo funkcjonalnym dodatkiem do tego pomieszczenia. Zapewnią większą schludność, a ich czyszczenie zajmie Ci mniej czasu. Będziesz mógł go zatem poświęcić na inne aktywności.