Produkty

Produkty z serii Rigga

Półki Rigga - dodatkowe miejsce na niewielkiej przestrzeni

Wyeksponuj Twoje skarby!

Zastanawiasz się, w jaki sposób wyeksponować zebrane przez Ciebie i Twoich bliskich ozdoby? Użyj do tego produktów z kategorii półek wiszących. Przygotowane przez naszych dekoratorów produkty wykonano z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu są one odporne na uszkodzenia. Znajdziesz wśród nich zarówno pojedyncze egzemplarze, które umożliwią Ci indywidualne dostosowanie do Twoich potrzeb, jak i praktyczne, dopasowane zestawy. Półki Rigga oferowane w marketach Castorama posiadają zróżnicowane wykończenie kolorystyczne, dzięki czemu z łatwością znajdziesz takie, które będą uzupełniać wnętrze Twojego domu.

Możliwość samodzielnej aranżacji

Seria Rigga do przechowywania to wyselekcjonowane elementy dekoracyjne o praktycznym zastosowaniu. Znajdziesz wśród nich półki imitujące drewno oraz modele w białym i czarnym kolorze. Pojedyncze półki wykorzystasz do stworzenia Twojej prywatnej galerii, w której wyeksponujesz pamiątki zebrane w trakcie podróży. W skład serii wchodzą również półki narożne, które świetnie sprawdzą się do wyeksponowania Twoich zbiorów w nieużywanych przestrzeniach. Oferowane w naszych marketach pojedyncze półki są także świetnym rozwiązaniem do takich miejsc, jak puby czy kawiarnie. Z ich pomocą podkreślisz specyficzny charakter Twojego lokalu.

Oryginalność i minimalizm

Seria Rigga półek ściennych to także niebanalne, interesujące zestawy, dostępne w różnych kolorach. Z ich pomocą stworzysz modną i oryginalną dekorację, która umożliwi Ci wygospodarowanie dodatkowego miejsca. W skład każdego zestawu wchodzą trzy elementy, które możesz powiesić obok siebie lub w różnych pomieszczeniach. Dzięki temu zachowasz wizualną jednolitość pomieszczeń oraz stworzysz estetyczne połączenie między nimi. Zestawy dostępne w naszym sklepie podkreślają minimalistyczną aranżację pomieszczenia oraz pozwalają na zagospodarowanie niewykorzystanych przestrzeni. Solidne wykonanie pozwala na korzystanie z produktów przez długi czas, a wykończenie w klasycznych kolorach ułatwia dopasowanie ich do wielu rodzajów dekoracji wnętrz.

Niezbędne dodatki

W skład serii oferowanych w marketach Castorama produktów do aranżacji przestrzeni wchodzą również niezbędne dodatki, które umożliwiają bezpieczny i trwały montaż. Należą do nich wsporniki, każdy przeznaczony do innego rodzajowi półki. Znajdziesz tutaj dopasowane elementy montażowe do półek bocznych, dzięki którym umieszczone na nich dekoracje zachowają stabilność. Do serii dołączono również wsporniki łączące i boczne, które znajdą zastosowanie także podczas innego rodzaju prac montażowych. Produkty wykonane są z lekkiego, ale odpornego na uszkodzenia stopu aluminium, co umożliwia samodzielny montaż oraz gwarantuje ich trwałość.

Półki Rigga - praktyczne dodatki dekoracyjne

Zastosowanie oferowanych w naszym sklepie produktów ułatwia utrzymaną w jednolitym estetycznie wzorcu aranżację wnętrz. Jeśli decydujesz się na samodzielne projektowanie i zawieszenie, wybór półek z jednej serii produktów eliminuje ewentualne ich niedopasowanie do siebie. Artykuły znajdujące się w serii charakteryzują się wysoką jakością i estetyką wykonania, dzięki czemu wykorzystasz je zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i w miejscach ogólnodostępnych, takich jak biura czy gabinety, oraz służących rozrywce, jak kawiarnie i klubokawiarnie.