Produkty

Produkty z serii Slate

Tradycja i nowoczesność – uniwersalne płytki elewacyjne Slate

Nietuzinkowe wykończenie elewacji wcale nie musi być kosztowne lub trudne w realizacji. Sięgnij po płytki elewacyjne Slate, a będziesz mógł zapomnieć o nudnej, zachowawczej elewacji. Produktów z kategorii płytek elewacyjnych możesz używać także jako materiałów do wykańczania ścian wewnętrznych. Jeśli zatem szukasz wyjątkowych rozwiązań do salonu lub kuchni czy sypialni, sięgnij po produkty z serii Slate.

Elewacja odporna na warunki atmosferyczne przez lata? To możliwe!

Seria Slate do wykańczania elewacji obejmuje produkty odporne na działanie warunków atmosferycznych. Dzięki temu nie tylko chronią Twoje mury, ale też zachowują swój nienaganny wygląd przez wiele lat. Nie zblakną pod wpływem słońca i nie zaszkodzi im nawet najbardziej zacinający deszcz.

Czemu zawdzięczają tak dużą trwałość? Wykonano je z naturalnego kamienia. To gwarantuje odporności na czynniki zewnętrzne, a nawet na uszkodzenia mechaniczne.

Płytki elewacyjne Slate zamiast dekoracji ściennej

Nie jesteś wielbicielem dekoracji ściennych? W takim razie spodoba Ci się seria Slate. Płytek elewacyjnych nie musisz używać tylko na zewnątrz. Doskonale sprawdzą się jako element dekoracyjny w salonie czy sypialni. Dzięki nim wypełnisz puste ściany bez zapełniania ich niepotrzebnymi bibelotami.

Naszymi produktami odnowisz także balkon w bloku mieszkalnym. Twoje mieszkanie zyska niepowtarzalny charakter, a także będzie się wyróżniało na tle innych mu podobnych. Możesz być przy tym wielbicielem tradycyjnego lub nowoczesnego stylu – Slate będzie doskonałym tłem dla obu typów wystrojów.