Zobacz więcej Gres

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Płytki podłogowe

Strzałka w prawo

Płytki ceramiczne

Strzałka w prawo

Gres

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gres Calimo GoodHome 59,7 x 59,7 1,43 m2
Strzałka w prawo

Gres Calimo GoodHome 59,7 x 59,7 1,43 m2

89,98
/ m²
128,67
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gres Calimo GoodHome może być wykorzystany do wykańczania powierzchni wewnątrz i na zewnątrz budynków. Rektyfikowane krawędzie prezentują się bardzo estetycznie. Produkt jest odporny na mróz i na ścieranie. To wytrzymały gres, którego wzór imituje marmur. Gres zapewnia trwałe wykończenie o dużej wytrzymałości i estetyce.

   Cechy i zalety

    Gres Calimo GoodHome 59,7 x 59,7 1,43 m2 jest estetycznym materiałem wykończeniowym. Może być wykorzystany wewnątrz i na zewnątrz budynków. W każdym miejscu zapewni trwałe wykończenie powierzchni, które możesz ścierać. Produkt jest również odporny na mróz. Nie uszkodzi się tym samym po sezonie zimowym. Gres Calimo GoodHome prezentuje się bardzo estetycznie. Nadrukowano na nim wzór imitujący marmur. Szary kolor będzie doskonale pasował do nowoczesnych wnętrz. Produkt nadaje się do miejsc o dużej intensywności ruchu. Rektyfikowane krawędzie zapewniają mu estetyczny wygląd. Pozwalają także na zastosowanie wąskiej fugi, która jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Z oferty sklepów Castorama możesz wybrać również inne modele gresu.

    • Dzięki szkliwionej powierzchni płytki są odporne na zabrudzenia. Sprawdzą się tam, gdzie istnieje ryzyko przypadkowego zachlapania podłogi lub intensywnego zanieczyszczenia jej błotem lub brudem z zewnątrz.
    • Płytki są przeznaczone do układania na ścianach i podłogach, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, co umożliwia uzyskanie jednolitego wykończenia.
    • Do wszystkich pomieszczeń w domu, w tym do kuchni i łazienek.
    • Produkt odpowiedni do użytku z systemami ogrzewania podłogowego — ciepło zarówno pod stopami, jak i w całym pomieszczeniu.
    • Poddanie procesowi rektyfikacji sprawia, że płytki mają idealnie proste krawędzie. Aby uzyskać gładkie wykończenie, należy użyć krzyżyków dystansowych 2 mm zamiast standardowych krzyżyków 4 mm

    Specyfikacja techniczna

    Antypoślizgowość (R)R9
    Długość produktu597mm
    EfektEfekt marmuru
    Grubość produktu8.5mm
    Gwarancja producenta2 lata
    Informacje dotyczące bezpieczeństwa użytkowania płytekDowolne pomieszczenie, z wyjątkiem pomieszczeń wilgotnych
    Instrukcja montażuNiewielkie różnice w kolorze lub odcieniu są typowe dla tego rodzaju produktów. Należy zawsze wybierać opakowania o tym samym numerze referencyjnym dla modelu, odcienia, kalibru i serii produkcyjnej. Wymieszaj płytki z kilku otwartych wcześniej opakowań w celu uzyskania naturalnego efektu. Przed montażem należy upewnić się, że możliwe jest uzyskanie zadowalającego efektu. Reklamacje dotyczące wyłącznie różnic w kolorze lub odcieniu, które są widoczne przed montażem, nie będą uznawane w przypadku już zamontowanych produktów. Wszelkie elementy uszkodzone lub o niezadowalającej jakości powinny być przed montażem zwrócone do sklepu, w którym dokonano zakupu, w celu wymiany lub zwrotu kosztów. Niniejsze postanowienia nie naruszają ustawowych praw nabywcy. Nie stosować ściernych ani żrących środków czyszczących. Należy pamiętać, że mokre płytki są zawsze śliskie. Wyłącznie do użytku w pomieszczeniach. Do ścian i podłóg. Użyć kleju przeznaczonego specjalnie do mocowania płytek gresowych. Zawsze postępować zgodnie z instrukcjami producenta dotyczącymi kleju i fug. W przypadku płytek podłogowych pozostawić na 24 godziny przed rozpoczęciem cięcia i położeniem listew. Zmierz ścianę lub podłogę, a następnie sprawdź w tabeli wymaganą liczbę opakowań. W tabeli uwzględniono straty na poziomie 10%
    Instrukcje dotyczące pielęgnacjiUwaga: Nie stosować materiałów ściernych ani żrących środków czyszczących.
    Klasa ścieralności wg. PEIKlasa 4 – zastosowania komercyjne o średnim natężeniu ruchu, przemysłowe oraz instytucjonalne o niewielkim natężeniu ruchu, średnim poziomie zabrudzenia
    KolorSzary
    Liczba sztuk w opakowaniu4
    MarkaGoodHome
    MateriałGres
    Miejsce produkcjiPolska
    MrozoodpornośćMrozoodporny
    NormaEN 14411
    Obszar zastosowaniaW pomieszczeniach i na zewnątrz
    Odpowiednia powierzchniaŚciana i podłoga
    Ogrzewanie podłogoweOdpowiedni do użytku z ogrzewaniem podłogowym
    Płytka barwiona w masieBarwiona
    Pokrycie1.43m²
    PowłokaSzkliwiony
    RektyfikowanyRektyfikowany
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    Szerokość produktu597mm
    TeksturaGładki
    Twardość wg skali Mohsa6 w skali Mohsa
    Waga produktu29.03kg
    WykończenieMatowe
    Kod produktu5057741442700