Produkty

Produkty z serii Ultim

Umebluj mieszkanie stosując wsporniki techniczne Ultim

Urządzając mieszkanie możesz spotkać się z sytuacją, kiedy meble wiszące będą potrzebowały dodatkowego podparcia w postaci wsporników technicznych. Wsporniki techniczne Ultim to seria produktów, które spełnią funkcję dodatkowych podpór do ciężkich półek i szafek. Za ich pomocą możesz też samodzielnie tworzyć półki w mieszkaniu. Doskonale sprawdzą się podczas urządzania warsztatu majsterkowicza, jak również przy porządkowaniu garażu.

Wybierz najlepsze dla siebie wsporniki techniczne Ultim

Podparcie półek powinno być stabilne i wytrzymałe, co świadczy o ich jakości. Seria Ultim wsporników technicznych gromadzi produkty wykonane z trwałego stopu stali. Unikalna konstrukcja pozwala na przenoszenie dużych obciążeń. Są mocowane do ściany i konstrukcji półki za pomocą kołków i wkrętów. Wsporniki występują w różnych rozmiarach, dlatego z łatwością dopasujesz je do szerokości półki. Charakterystyczną cechą tych produktów jest ich duże zróżnicowane kolorystycznie, co pozwoli Ci dopasować odpowiedni model do otoczenia.

Pomoc przy urządzaniu wnętrz

Do czego może przydać się seria Ultim wsporników do mebli? Do wielu prac wykończeniowych związanych z aranżacją i umeblowaniem wnętrza. W mieszkaniu mogą być wsparciem dla najcięższych półek w kuchni, w których gromadzisz sprzęt AGD czy naczynia ceramiczne. Dzięki nim w garażu wykonasz półki, na których będziesz magazynował płyny eksploatacyjne lub części zamienne. Wsporniki techniczne Ultim mogą być przydatne także do konstruowania półek sklepowych czy podpierania regałów magazynowych.