Produkty

Produkty z serii Uniwersalna

  1. Poprzednia
  2. 1
  3. 3

Farby do renowacji z serii Uniwersalna w sklepach Castorama

 

Odnowienie wnętrza mieszkania albo obiektu o innym przeznaczeniu nie zawsze wymaga gruntownego remontu. Czasem wystarczy pokryć wybrane powierzchnie farbami do renowacji o odpowiednim przeznaczeniu. Dzięki temu unikniesz nie tylko remontu ścian, ale także wymiany mebli na nowe.

Jeśli masz zamiar odnawiać pomieszczenie w taki sposób, mogą Ci się przydać farby do renowacji z serii Uniwersalna. Farbami możesz malować meble, ściany, a także inne elementy dekoracyjne. Praca przebiegnie łatwo, ponieważ nie musisz przygotowywać powierzchni, malując wcześniej podkładem. Wystarczy starannie oczyścić wybraną powierzchnię i wysuszyć ją.

Farby renowacyjne z tej serii rozcieńczane są za pomocą wody, dlatego nie emitują nieprzyjemnych zapachów w czasie użytkowania. Ich powierzchnia nie niszczeje pod wpływem promieni UV i nie pojawiają się na niej żółte plamy. Co więcej, po dziesięciu dniach od użytkowania wyschnięta powłoka jest wodoodporna. Ułatwi to zachowanie jej w czystości i sprawi, że elementy nie zniszczeją pod wpływem wody. Powłoka jest też wytrzymała i odporna na zarysowania, dlatego farbę można stosować w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

 

Wyjątkowe farby do remontu

 

Farby stanowią ogromną część asortymentu sklepów Castorama. Seria Uniwersalna farb do renowacji wyróżnia się na tle pozostałych możliwością zastosowania jej w dowolnym miejscu wewnątrz budynku. Za jednym zamachem możesz pomalować nimi meble kuchenne wraz z płytkami ceramicznymi i ścianami. Dzięki temu całe pomieszczenie stanie się jednolite i nowoczesne.

W opakowaniu znajdziesz farby gotowe do użycia. Wystarczy, że dokładnie je rozmieszasz i już nadają się do nakładania na wybraną powierzchnię za pomocą pędzla labo wałka. Ich konsystencja sprawia, że preparaty łatwo się rozprowadzają i szybko zasłaniają dotychczasową powierzchnię. Dwie warstwy farby w zupełności wystarczą na to, aby pomieszczenie miało odświeżony wygląd. Pomoże Ci to na szybkie i bezproblemowe zakończenie pracy.

Cechą, która wyróżnia serię spośród innych, jest też ogromna gama kolorystyczna. Producent zadbał o to, aby dostarczyć Ci pakiet najmodniejszych kolorów i odcieni. Dzięki temu remontowane wnętrze będzie miało wymarzony kolor i styl. Kolorowe farby dostępne są w opakowaniach o różnej pojemności.

 

Do czego przydadzą Ci się farby do renowacji z serii Uniwersalna?

 

Seria Uniwersalna farb do malowania zawiera farby, które możesz użyć w dowolnym pomieszczeniu. Nie emitują przykrego zapachu, dlatego sprawdzą się w kuchni czy pokoju dziecka. Ich doskonała siła krycia może sprawdzić się w budynkach firmowych i usługowych. Dzięki swojej uniwersalności farby z tej serii znajdą zastosowanie także w garażu, a nawet w warsztacie majsterkowicza.

Farb możesz użyć do ekspresowej zmiany dekoracji dowolnego pomieszczenia. Odnowisz nimi wnętrza bez potrzeby wymiany mebli i usuwania starej farby. Doskonałe krycie sprawia, że możesz używać farby nawet na powierzchniach uznawanych za śliskie, jak szkło czy ceramika. Możesz sięgnąć po te farby, jeśli chcesz nadać nowe życie wysłużonym meblom albo odnowić zabytkowe egzemplarze.