Produkty

Produkty z serii Vauquois

Tapety winylowe na papierze Vauquois

Tapety winylowe na papierze zostały zaprojektowane dla Twojej wygody. Dzięki nim Twoje mieszkanie będzie piękne, a wystrój wnętrza dopasuje się do osobowości właściciela. Tapety winylowe gwarantują perfekcyjne wykończenie ścian w domowych pomieszczeniach oraz zapewnią w miarę potrzeby szybką odmianę aranżacji wnętrza mieszkalnego.  Sklep internetowy Castorama to szeroki wybór tapet dekoracyjnych, którymi bez trudu wyłożysz ściany w domu i mieszkaniu. Tapety winylowe na papierze Vauquois to prawdziwie dekoracyjne elementy wykończeniowe.

Seria Vauquois tapet winylowych na papierze

Seria Vauquois tapet winylowych na papierze zawiera produkty do efektownego wykańczania  ścian w Twoim mieszkaniu. Tapety winylowe są łatwe w czyszczeniu, odporne na działanie promieniowania UV, jak również tworzą gładką powierzchnię. Seria Vauquois to produkty uniwersalne, nadające się do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Możesz je zastosować przede wszystkim w salonie, jadalni oraz pokoju dziecięcym. Atutem tapet winylowych z serii Vauquois jest estetycznie wykończona powierzchnia i możliwość jej wyczyszczenia przy pomocy wilgotnej ściereczki, bez konieczności zastosowania detergentów. Dodatkowo bez problemu zaaplikujesz je samodzielnie.

Tapety winylowe na papierze Vauquois do stylowych wnętrz

Seria Vauquois do tapetowania zawiera produkty, które zakupisz w kolorach jasnoszarym, kremowym, szarym i różowym. Ich gładka faktura będzie doskonale współgrać ze stylowymi wnętrzami  każdego pomieszczenia. Prezentowany produkt ożywi ściany i nada im elegancki wygląd. Z serią Vauquois Twoje ściany przez długi czas zachowają pierwotny wygląd. Szara okładzina imitująca betonową powierzchnię pozwoli Ci podkreślić nowoczesną lub industrialną aranżację wnętrza.

Tapety ścienne po latach nieobecności wracają do domów i mieszkań. Znajdują swoje miejsce w każdej aranżacji. Możesz stworzyć swój zakątek szybciej i efektywniej niż Ci się dotąd wydawało. Każde pomieszczenie upiększy odpowiednio dobrana tapeta ścienna, dostosowana do rodzaju wnętrza, odpowiadająca potrzebom i gustom jego użytkowników. 

Idealny pomysł na wykończenie domowych ścian

Gładkie kolory charakteryzujące tapety z serii Vauquois pasują do pomieszczenia urządzonego zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Tapety winylowe na papierze Vauquois posiadają wytrzymałą winylową powłokę, która wzmacnia trwałość okładziny. Sprawdź, jak efektownie seria Vauquois prezentuje się w salonie, szczególnie w strefie przykominkowej. Różowy kolor będzie natomiast idealnym wyborem do sypialni, zarówno utrzymanej w tonacji eleganckiej, jak i tej bardziej praktycznej.

Tapety winylowe, czyli pokryte folią PCV, idealnie sprawdzają się jako dekoracja ścian nie tylko pokojów. Bez obaw możesz je zastosować również do łazienek oraz kuchni, gdzie warunki mogą być nieco trudniejsze. Z reguły prezentowane tapety charakteryzują się wysoką odpornością na zmywanie oraz blaknięcie. Dzięki temu seria Vauquois na długo zachowa swój pierwotny wygląd.