Produkty

Produkty z serii Yonnet

Lampy ścienne i sufitowe Yonnet – światło, którego potrzebujesz

Oświetlenie wnętrza to bardzo istotny aspekt, który musisz wziąć pod uwagę podczas wykańczania pomieszczenia. Skorzystaj z produktów z kategorii lamp ściennych i sufitowych, aby wybrać elementy głównego oświetlenia pomieszczenia. Dotyczy to zarówno salonu czy sypialni, jak i korytarza, a nawet pomieszczeń gospodarczych. W ramach tych produktów znajdziesz modele, które będą odpowiednie do każdego wnętrza. Jeśli natomiast oświetlenie nie ma przytłaczać reszty aranżacji, powinna Cię zainteresować seria Yonnet.

Lamp ściennych i sufitowych z tej serii możesz użyć praktycznie w każdym wnętrzu. Szczególnie dobrze będą jednak prezentowały się w pomieszczeniach urządzonych w nowoczesnym stylu. Seria ta obejmuje szeroki wybór plafonów z obramowaniem czarnym, białym lub w kolorze naturalnego drewna.

Plafony zapewnią dobre oświetlenie każdego miejsca. Są przy tym na tyle neutralnym źródłem światła, że sprawdzą się w pomieszczeniach o minimalistycznym charakterze, jak i bardziej dekoracyjnych pomieszczeniach.

Estetyka drewna i trwałość metalu, czyli lampy sufitowe i ścienne Yonnet

Seria Yonnet do oświetlania wnętrz zapewni Ci szeroki wybór dostępnych produktów. Zacznij od wyboru odpowiedniego dla siebie koloru. Możesz wybierać spośród klasycznych bieli lub czerni, a także zdecydować się na bardzo ciepły odcień naturalnego drewna. Niezależnie od tego, który kolor najbardziej przypadnie Ci do gustu, zyskasz bardzo trwałe produkty.

Lampy te umożliwiają także przyciemnianie światła. Wystarczy odpowiedni kontakt, abyś zapewnił sobie takie natężenie światła, jakiego potrzebujesz. Dodatkowo zyskasz barwę, której potrzebujesz do pracy lub odpoczynku w danym pomieszczeniu.

Produkty są również oferowane wraz ze zintegrowanym źródłem światła. Co więcej, zostało ono wykonane w technologii LED. Gwarantuje ona energooszczędność, dużą żywotność i wyjątkowe efekty podczas świecenia. Nie musisz wybierać dziesiątek pojedynczych żarówek. Jeden plafon zadba o oświetlenie nawet większego pomieszczenia.

Dopasuj oświetlenie do swoich potrzeb

Lampy ścienne i sufitowe Yonnet są produktem, który zapewni Ci potrzebne oświetlenie. Dotyczy to zarówno jego natężenia, jak i potrzebnej barwy światła. Ten sam plafon może być zatem stosowany zarówno w salonie, jak i w gabinecie czy sypialni. Wystarczy, że sam wybierzesz barwę światła między ciepłą a zimną. W ten sposób plafon będzie wspierał Cię podczas odpoczynku lub intensywnej pracy umysłowej.

Produkty z tej serii są bardzo uniwersalnym rozwiązaniem w wielu przypadkach. Nadają się do montażu na ścianie. Wtedy mogą stanowić dodatkowe oświetlenie np. przy stole czy biurku. Możesz w ten sposób także stworzyć kącik czytelniczy. Równocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby plafony znalazły się na suficie jako główne oświetlenie pomieszczenia. Wybierz ich odpowiednią ilość i zamontuj je we wnętrzu.

Plafony umożliwiają także regulację natężenia światła. Dlatego będą odpowiednie do wnętrz, w których chcesz niekiedy korzystać z intensywnego światła, a innym razem z przyjemnego półmroku. Sama regulacja jest płynna i wyjątkowo prosta do wykonania.