Produkty

Siatka ogrodzeniowa pleciona 1,5 x 20 m oczko 50 x 50 mm ocynk

Kliknij aby powiększyć

Siatka ogrodzeniowa pleciona 1,5 x 20 m oczko 50 x 50 mm ocynk

Kod: 629080

|
Siatka ogrodzeniowa jest łatwa w montażu i kosztuje mniej, niż betonowe czy drewniane ogrodzenia. Pozwala ona na szybkie odgrodzenie wybranego terenu, które w razie potrzeby łatwo będzie usunąć. Możesz ją wykorzystać jako ogrodzenie sadów czy wybiegów dla zwierząt. Dzięki ocynkowaniu metalowe oczka są odporne na działanie czynników pogodowych.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Szerokość opakowania

30 cm

Długość opakowania

15 cm

Wysokość opakowania

30 cm

Waga brutto

28.8 kg

Wymiary oczka

5 x 5 cm

Wymiary produktu

1,5 x 20 m

Grubość

2 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogrodzenia

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal ocynkowana

Kształt oczka

kwadrat

Kolor

ocynk
Nieogrodzona działka wygląda na bardziej zaniedbaną. Dlatego warto postawić wokół terenu tradycyjną siatkę ogrodzeniową. Jest łatwa w montażu i mniej kosztowna od drewnianych płotów. Pozwala na szybkie wygrodzenie terenu działki rekreacyjnej czy budowy. Znajdzie zastosowanie jako ogrodzenie pól uprawnych, sadów, wybiegów dla zwierząt. Dzięki zabezpieczeniu z ocynku metalowe oczka są odporne na działanie czynników pogodowych, takich jak słońce, deszcz i niska temperatura. Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, sprawdź, jakie jeszcze rodzaje siatek ogrodzeniowych dostępne są na castorama.pl. Dzięki wyszukiwarce na stronie możesz od razu sprawdzić, które z nich dostaniesz od ręki w Castoramie w Twoim mieście lub regionie.
Ocena
1 komentarz
10.10.2019
Ogrodzenie dla zwierząt z tej siatki, to raczej może być symboliczne, albo dla kur lub kaczek. Mały piesek szybko robi sobie przejście w tej siatce.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli siatka nie spełniła Pana oczekiwań. Przypominamy o możliwości złożenia reklamacji w dowolnej Castoramie, gdzie zostanie rozpatrzona. Jednocześnie zachęcamy do konsultacji z pracownikiem w sklepie, który chętnie pomoże dobrać siatkę odpowiednią dla większych zwierząt.


 

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak chronić uprawy przed dzikimi zwierzętami?

 • Ogród

  Do czego wykorzystać siatkę rattanową

 • Ogród

  Jak przygotować wybieg dla psa w ogrodzie?

Ocena i komentarz dla:

Siatka ogrodzeniowa pleciona 1,5 x 20 m oczko 50 x 50 mm ocynk