Produkty

Syfon do zlewozmywaka 1-komorowego Cooke&Lewis

Kliknij aby powiększyć

Syfon do zlewozmywaka 1-komorowego Cooke&Lewis

Marka: Cooke&Lewis

Marka: Cooke&Lewis

Kod: 508530

|
Syfon montowany jest w kuchniach, gdzie umożliwia prawidłowe odprowadzanie ścieków do kanalizacji – przyda się w każdym gospodarstwie domowym. Przedmiot wykonany ze stali nierdzewnej oraz polipropylenu będzie służył Ci przez długi czas. W proponowanym asortymencie znajdziesz modele do zlewozmywaków zarówno jedno, jak też dwukomorowych.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Średnica odpływu

40 mm (1 1/2")

Długość opakowania

22 cm

Wysokość opakowania

10 cm

Szerokość opakowania

30 cm

Waga brutto

0.63 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Zastosowanie

do zlewozmywaka

Parametry indywidualne

Marka

Cooke&Lewis

Informacje dodatkowe

korek wyskakujący z sitkiem 114 mm; wys. syfonu 75 mm; w komplecie 2 złączki do odpływu wody; nadaje się do większości zlewozmywaków

Nr referencyjny

KFS001

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal nierdzewna, polipropylen

Kolor producenta

stalowy, biały
Syfon przyda się w czasie wyposażania mieszkań – umożliwia prawidłowe odprowadzanie ścieków do kanalizacji, wobec czego jest niezbędnym elementem w każdej kuchni. Przedmiot jest odporny na szkodliwe działanie wilgoci oraz na pęknięcia, ponieważ wykonany został ze stali nierdzewnej oraz polipropylenu – będzie doskonale spełniał swoje zadanie przez długi czas. Całość możesz zainstalować własnoręcznie lub skorzystać z pomocy specjalisty, jeśli nigdy wcześniej nie wykonywałeś tego typu prac. W proponowanej ofercie znajdziesz modele stosowane przy zlewozmywakach zarówno jedno, jak też dwukomorowych. Ponadto asortyment zawiera inne elementy niezbędne do prawidłowego odprowadzania ścieków, więc bezproblemowo skompletujesz przedmioty spełniające Twoje potrzeby.
Ocena
5 komentarzy
09.01.2020
Wszystko ok oprócz korka, który się sam zatyka. Działa na zasadzie wciśnięcia, problem w tym, że jak wleje się za dużo wody, to siła wyporu dociska korek i blokuje się odpływ. Trzeba wtedy lekko korek unieść, by opróżnić zlew z wody. Jest to irytujące.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę informację. Cieszymy się, że syfon sprawuje się dobrze, przykro nam jednak z powodu korka. Przypominamy, że przysługuje Panu prawo do złożenia reklamacji produktu wadliwego. Przekażemy również osobom, które odpowiadają za produkty z działu Sanitarnego, by bliżej przyjrzały się kwestii działania korka.

02.12.2019
woda wolno spływa, nie da się używać sitka-korka, bo się sam zatyka...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli syfon nie spełnia Pana(i) oczekiwań. W celu ustalenia przyczyny wolnego spływania wody, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych Doradców z Działu Sanitarnego. Jest on dostępny na miejscu w sklepie lub poprzez kontakt telefoniczny.

24.10.2019
Potrzebowałem tylko przelewu do zlewu więc zakupiłem ten syfon, dla tego napiszę kilka słów o przelewie. Ten element nie spełnia w ogóle swojego zadania.
- Uszczelka podczas montażu przelewu spada i trzeba ją na nowo ustawiać i przykręcać (zbyt niski rant trzymający uszczelkę, ja przykleiłem ją do części plastikowej odpływu.
- nakrętka w przelewie obsadzona na wcisk od środka (brak kołnierza zabezpieczającego przed wysuwanie się podczas dokręcania do zlewu co uniemożliwia skręcenie odpływu. Nakrętka powinna być montowana od tyłu przelewu. Wcisnąłem od tyłu nitonakrętkę sześciokątną otwartą. Ogólnie produkt słabej jakości, skonstruowany bez znajomości podstaw konstrukcji i fizyki. Pozdrawiam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za merytoryczną opinię. Jest nam bardzo przykro, jeśli syfon nie spełnił Pana oczekiwań. Przekażemy wszystkie przytoczone przez Pana kwestie osobom odpowiedzialnym za kontrolę jakości produktów dostępnych w naszych sklepach. Przypominamy również o przysługującym Panu prawie do złożenia reklamacji produktu wadliwego, z którego może Pan skorzystać w dowolnym sklepie Castorama.

27.11.2018
zdecydowanie polecam, produkt wykonany solidnie, elementy spasowane, bardzo intuicyjny sposób montażu, DUŻY PLUS możliwość podłączenia zmywarki i pralki do syfony
24.01.2018
syfon zamontowany jak należy to i nic przez lata nie będzie się z nim działo, polecam markę
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Instrukcja wideo - montaż umywalki z syfonem automatycznym

 • Instalacja

  Rodzaje syfonów w łazience

 • Instalacja

  Domowe sposoby na wyczyszczenie syfonu

Ocena i komentarz dla:

Syfon do zlewozmywaka 1-komorowego Cooke&Lewis