icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Szablony malarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Szablony malarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szablon Colours XXL floral 10

Szablon Colours XXL floral 10

42,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szablon floral znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego urządzania Twojego mieszkania. Dzięki niemu w szybki i łatwy sposób namalujesz na ścianach piękne kwiaty. Wystarczy przykleić szablon za pomocą taśmy malarskiej do wybranej powierzchni oraz odmalować wzór. W naszej ofercie znajdziesz także inne modele tego produktu, więc z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

  Cechy i zalety

  Szablon floral doskonale sprawdzi się podczas urządzania przytulnej sypialni lub pokoju dziewczęcego. Za jego pomocą będziesz w stanie w łatwy i szybki sposób ozdobić swoje ściany motywem florystycznym – świetnie sprawdzi się we wnętrzach o wystroju rustykalnym. Szablon należy przymocować do wybranej powierzchni za pomocą taśmy malarskiej, a następnie nałożyć na niego warstwę farby. Po jej wyschnięciu w delikatny sposób odklej szablon – wzór powstały na Twojej ścianie będzie równy i estetyczny. Produkt z powodzeniem możesz umyć wodą i detergentem, dzięki czemu już po chwili będzie gotowy do ponownego użytku. W naszej ofercie znajdziesz również inne szablony tej marki, więc możesz wybrać model ze wzorem najlepiej trafiającym w Twój gust.

  • Łatwe stosowanie produktu
  • Tworzy interesującą dekorację
  • Nadaje się do ścian, mebli, powierzchni szklanych i ceramicznych
  • Łatwa aplikacja

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5906725243621