icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Narzędzia specjalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Narzędzia specjalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka do tapet szeroka

Szczotka do tapet szeroka

7,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szczotka do tapet to narzędzie służące do prawidłowego montażu tapet na ścianach pomieszczeń. Produkt został wykonany z trwałego drewna i odpornej na ścieranie szczeciny, dzięki czemu zachowuje swoje parametry techniczne, co pozwala na dokładne wykonanie pracy. Szczotka tego rodzaju umożliwia dotarcie nawet w najbardziej niedostępne miejsca.

  Cechy i zalety

  Szczotka do tapet jest narzędziem przeznaczonym do ułatwienia przyklejania materiałów na ścianach pomieszczeń. Produkt został wykonany z trwałego drewna i wytrzymałej szczeciny, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mogące nastąpić w trakcie wykonywania pracy. Szczotka pozwala na dokładne przyklejenie całej powierzchni tapety do ściany, co zapewnia trwałość klejenia i pozwala zmniejszyć częstotliwość przeprowadzania remontów mieszkania. Produkt sprawia, że praca przebiega szybko i dokładnie, tym samym w sposób znaczący może skrócić czas potrzebny na wykonanie zaplanowanych działań. Szczotka o szerokim uchwycie pozwala na komfortową pracę z zachowaniem jednakowej siły nacisku nawet w najbardziej niedostępnych miejscach w mieszkaniu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Materiał uchwytuDrewno
   Kod produktu4002168801006