Produkty

Szlifierka kątowa Bosch PWS 125 mm 8500

Kliknij aby powiększyć

Szlifierka kątowa Bosch PWS 125 mm 8500

Marka: Bosch

Marka: Bosch

Kod: 215651

|
 • dwupozycyjny uchwyt antywibracyjny
 • opatentowany system ochrony przed pyłem
 • idealna do szlifowania i cięcia płytek i bloków betonowych
Szlifierka kątowa Bosch PWS to pomocne narzędzie, które powinno się znaleźć w Twoim przydomowym warsztacie. Dzięki niemu bez trudu wykonasz prace remontowe. Urządzenie posłuży Ci do docinania płytek podłogowych, z których ułożysz wyjątkowo estetyczną posadzkę. Szlifierka pomoże Ci także w usunięciu rdzy, na przykład z barierek balkonowych.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Logo bosch
Narzędzia do domu i ogrodu

Parametry logistyczne

Długość opakowania

37 cm

Wysokość opakowania

11.9 cm

Szerokość opakowania

14.3 cm

Waga brutto

2.45 kg

Średnica tarczy

125 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Moc urządzenia

850 W

Obszary zastosowania

prace remontowo - budowlane

Prędkość obrotowa

12000 obr./min

Zawartość zestawu

szlifierka, uchwyt boczny

Napięcie

220 - 240 V

Gwint wrzeciona

M14

Parametry indywidualne

Marka

Bosch

Informacje dodatkowe

otwór tarczy 22,2 mm; wys. 12,2 x dł. 39,6 x szer. 15,2 cm

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

06033A2709
Szlifierka kątowa Bosch PWS 125 mm 8500 wyróżnia się opatentowanym systemem ochrony przed pyłem. Dzięki niemu praca z tym narzędziem będzie dla Ciebie o wiele przyjemniejsza i bezpieczna dla zdrowia. Urządzenie sprawdzi się w trakcie gruntownego remontu, na przykład zmiany posadzki. Dotniesz nim wykonane z ceramiki płytki i sprawisz, że podłoga będzie estetycznie ułożona również przy krawędziach ścian. Szlifierka kątowa Bosch PWS pomoże Ci także w aranżowaniu przestrzeni przed domem. Przygotujesz przy jej pomocy kostkę brukową, z której ułożysz estetyczną i bezpieczną dróżkę w ogrodzie. Urządzenie marki Bosch sprawdzi się do pracy na blaszanych elementach. Wykonasz nim zadaszenie altanki, żeby móc w niej odpoczywać także w trakcie letniego deszczu.
Ocena
7 komentarzy
08.05.2020
Ten sprzęt to jakieś nieporozumienie: kupiona 3 dni temu, pierwsze wrażenia bardzo miłe - cicha i bez wibracji. Po półgodzinie głośniejsza i lekko drżąca, a po łącznie jakichś 2-3h pracy (z licznymi przerwami) objawy jak w komentarzu "Zs" - zaczęła przerywać i dymić. Dziś wiozę do reklamacji. Zmieńcie dostawcę bo to już nie Bosch tylko jakiś Boszz. A dla porównania - mój poprzedni "chinol" z 12 lat wytrzymał...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja podczas użytkowania produktu. Jeśli szlifierka uległa uszkodzeniu tak jak w opisanym przez Pana zdarzeniu zapraszamy do złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama na terenie całej Polski. Przepraszamy serdecznie za tę niedogodność.

26.04.2020
Po okresie trzy miesiące po gwarancji rozpadło się łożysko, od takiej firmy oczekuje się większej trwałości wyrobu. Użytkowana była wyłącznie do drobnych prac domowych.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja. Prosimy o kontakt z działem Serwis w dowolnym sklepie Castorama, jego pracownik postara się udzielić Panu wsparcia w zakresie naprawy urządzenia: www.castorama.pl/sklepy

19.02.2020
Beznadzeja.Kupiona na święta jako prezent.Zużyłem jedną tarcze do cięcia i po wymianie na drugą spadek obrotów i smród ze szlifierki.Gdybym wiedział że taka jakość to bym kupił taką za 40 złotych.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za pozostawienie swojej opinii. Jest nam ogromnie przykro, jeśli szlifierka otrzymana w prezencie nie pełni swojej funkcji tak, jak Pan oczekiwał. Uprzejmie przypominamy, że przysługuje Panu prawo do złożenia reklamacji produktu wadliwego, z którego skorzystać można w dowolnym sklepie Castorama na terenie kraju. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości i dania urządzeniu drugiej szansy.

28.11.2019
beznarzędzowa regulacja osłony sprawdza sie świetnie, szlifierka pracuje bez najmniejszych drgań, co też jest bardzo dużym plusem przy precyzyjnych cięciuach.
Duzy minus to zacinający się włącznik.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy uprzejmie za chęć podzielnia się z nami swoją opinią. Miło nam czytać, że jest Pan zadowolony z użytkowania produktu. W kwestii zacinającego się włącznika zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych, który postara się wyjaśnić, co może być przyczyną takiego stanu rzeczy lub skorzystania z przysługującego Panu prawa do reklamacji produktu, aby włącznik został naprawiony.

16.07.2019
Dobry stosunek ceny do jakości, dużym plusem jest beznarzędziowa regulacja osłony.
Minusem jest zdecydowanie zacinający się przycisk pracy urządzenia- stwarza potencjalnie niebezpieczne sytuacje...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Miło nam, że produkt spełnia Pana oczekiwania. Zacinający się przycisk wydaje się być wadą jednostkową, dlatego zapraszamy do niezwłocznego złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama, niekoniecznie w tym, w którym dokonano zakupu.

29.06.2019
Szkifierka wciela ścianę nośna plus nadproze i druty zbrojeniowe ściana grubości 15 cm tarcza za 10 zł do betonu 4 h cięcia non stop z przerwami nie większymi jak 5 minut tak że polecam
01.06.2019
Dziś kupiłem i dziś pierwszy test. Musiałem wyszlifować belki drewniane 12/12/400 dala slobie rajde znakomicie, trochę się grzała ale to pikuś...przy tym pyle ok. Tarcza 150mm papier 40 i 120
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje i wybór szlifierek

 • Ogród

  Obróbka drewna dla początkujących - 5 podstawowych narzędzi

 • Narzędzia i artykuły

  Szlifowanie

Ocena i komentarz dla:

Szlifierka kątowa Bosch PWS 125 mm 8500