Produkty

Szpachla naprawcza Toupret 1 kg biała

Kliknij aby powiększyć

Szpachla naprawcza Toupret 1 kg biała

Marka: Toupret

Marka: Toupret

Kod: 740825

|
 • łatwa do przygotowania
 • odporna na pęknięcia
 • możliwość wiercenia i wbijania gwoździ
 • łatwe nakładanie i szlifowanie
 • doskonale przylega i zapewnia gładkie wykończenie
Szpachlę wykorzystasz podczas renowacji ścian wewnętrznych. Wyróżnia się doskonałą przyczepnością do podłoża, a także odpornością na pękanie. Wypełnione nią miejsca są proste w obróbce i można wbijać w nie gwoździe bądź wiercić w nich otwory. Masa w białym kolorze umożliwi Ci zasklepienie szczelin lub dziur o dowolnej wielkości.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 1 kg

Typ produktu: szpachla w proszku

Czas schnięcia: 8 h

Parametry logistyczne

Długość opakowania

17.5 cm

Wysokość opakowania

12.15 cm

Szerokość opakowania

7.6 cm

Waga brutto

1.05 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Czas schnięcia

8 h

Temperatura aplikacji

nieodpowiednia do stosowania w temperaturach poniżej 8°C i powyżej 35°C

Maksymalna grubość warstwy

bez ograniczeń

Podłoże

do użytku w pomieszczeniach na twardych, suchych, zabezpieczonych, czystych, litych powierzchniach

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

nie dotyczy

Zawartość LZO w produkcie

nie dotyczy

Parametry indywidualne

Marka

Toupret

Informacje dodatkowe

odpowiednia do ubytków, pęknięć i szczelin o każdym rozmiarze

Nr referencyjny

SAREB01PR

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Często zdarza się, że wypełnienie ubytków w ścianach jest jednym z pierwszych etapów remontu. W takim wypadku potrzebujesz produktu, który umożliwi Ci zamaskowanie dziur oraz pęknięć – skorzystaj więc z prezentowanej szpachli naprawczej. Po odpowiednim przygotowaniu zasklepisz nią szczeliny o dowolnej wielkości, co pozwoli Ci uniknąć kupowania kilku różnych preparatów. Masa po zaschnięciu łatwo poddaje się obróbce – możesz ją wyszlifować, a następnie pomalować, pozostawiając naprawiane miejsca niewidocznymi i przywracając pomieszczeniu estetyczny wygląd. Doskonale przylega do podłoża, co przyspiesza prace remontowe. W naszym asortymencie znajdziesz podobne produkty w opakowaniach o różnej wielkości, więc zaopatrzysz się w taką ilość szpachli, jakiej potrzebujesz.
Ocena
3 komentarze
06.06.2020
Wszystkie pęknięcia i rysy wyskrobane, zagruntowane. Szpachlę bardzo dobrze się aplikuje. Jest łatwa w docieraniu i szlifowaniu. Druga warstwa elegancko pokryła minimalne nierówności. Nic nie odpada, nie łuszczy się. Minimalnie za gęsta jak na drugie krycie i trochę długo przesycha. Poza tym super. Idealnie gładka.
05.09.2019
Szkoda że nie przeczytałem powyższej opinie wcześniej... syf przeraźliwy, bardzo długo schnie Szlifowanie porażka... ciężko uzyskać gładką powierzchnię. Przy cienkich warstwach w trakcie malowania odchodzi od ściany. Dużo lepszy efekt jest przy zastosowaniu zwykłego gipsu szpachlowego. 10 krotnie tańszego
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli szpachla nie spełniła Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych, który udzieli Panu merytorycznego wsparcia w zakresie sposobu aplikacji produktu tak, aby przebiegła ona zgodnie z oczekiwaniami oraz pełnił on swoją funkcję.

28.07.2019
Na opakowaniu sucha w 30 minut. Heh. Przede wszystkim porażka w nakładaniu. Odrywa się od ściany, przywiera do szpachelki . Może i sucha w 30 minut ale co poza tym? Czas pełnego schnięcia nieznany. Po dwóch godzinach naciśnięcie palcem a masa dalej mocno miękka. Proponuje zwykły gips bo na to szkoda kasy
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. W celu uzyskania informacji na temat czasu całkowitego schnięcia oraz najskuteczniejszego sposobu aplikacji zachęcamy do konsultacji z doradcą w sklepie - osobiście lub telefonicznie.

 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Przygotowanie ścian do malowania - jak zrobić to dobrze?

 • Budowa

  Pęknięcia tynku - jak z nimi walczyć?

 • Budowa

  Gładzie Toupret – poznajemy magiczne produkty naprawcze

Ocena i komentarz dla:

Szpachla naprawcza Toupret 1 kg biała