Produkty

Szpachla naprawcza Toupret 2 kg

Kliknij aby powiększyć

Szpachla naprawcza Toupret 2 kg

Marka: Toupret

Marka: Toupret

Kod: 740827

|
 • łatwa do przygotowania
 • odporna na pęknięcia
 • możliwość wiercenia i wbijania gwoździ
 • łatwe nakładanie i szlifowanie
 • doskonale przylega i zapewnia gładkie wykończenie
Szpachla naprawcza znajdzie zastosowanie podczas prac remontowych wewnątrz pomieszczeń. Przeznaczona jest do zasklepiania ubytków i pęknięć w ścianach. Doskonale przylega do oczyszczonego podłoża, jest łatwa w aplikacji oraz późniejszej obróbce. Sprawdzi się podczas łatania otworów o dowolnej wielkości i możesz nałożyć ją nawet grubą warstwą.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 2 kg

Typ produktu: szpachla w proszku

Czas schnięcia: 8 h

Parametry logistyczne

Długość opakowania

17.6 cm

Wysokość opakowania

24.15 cm

Szerokość opakowania

7.6 cm

Waga brutto

2.11 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Czas schnięcia

8 h

Temperatura aplikacji

nieodpowiednia do stosowania w temperaturach poniżej 8°C i powyżej 35°C

Maksymalna grubość warstwy

bez ograniczeń

Podłoże

do użytku w pomieszczeniach na twardych, suchych, zabezpieczonych, czystych, litych powierzchniach

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

nie dotyczy

Zawartość LZO w produkcie

nie dotyczy

Parametry indywidualne

Marka

Toupret

Informacje dodatkowe

odpowiednia do ubytków, pęknięć i szczelin o każdym rozmiarze

Nr referencyjny

SAREB02PR

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Wiele pracy włożyłeś w wypełnienie ubytków w ścianach i ich odmalowanie, a tymczasem spoiny zaczęły szybko pękać, zmuszając Cię do ponownego remontu? Zastąp używany do ich wykonania preparat prezentowaną szpachlą naprawczą, która pozwoli Ci uzyskać trwały efekt bez względu na to, jak duże otwory czy szczeliny będziesz łatał. Produkt charakteryzuje się odpornością na pękanie, co sprawia, że wykończone podłoże będzie prezentowało się nienagannie. Po przygotowaniu go do użytku bez trudu naniesiesz go w wybrane miejsca – masa wyróżnia się świetną przyczepnością do suchego i czystego podłoża, znacznie usprawniając wykonywanie pracy. Gdy wyschnie, możesz ją wyszlifować, pomalować, a nawet wbić w nią uchwyty do zawieszenia ramek czy innych dekoracji. Przekonaj się sam!
Ocena
3 komentarze
06.06.2020
Wszystkie pęknięcia i rysy wyskrobane, zagruntowane. Szpachlę bardzo dobrze się aplikuje. Jest łatwa w docieraniu i szlifowaniu. Druga warstwa elegancko pokryła minimalne nierówności. Nic nie odpada, nie łuszczy się. Minimalnie za gęsta jak na drugie krycie i trochę długo przesycha. Poza tym super. Idealnie gładka.
05.09.2019
Szkoda że nie przeczytałem powyższej opinie wcześniej... syf przeraźliwy, bardzo długo schnie Szlifowanie porażka... ciężko uzyskać gładką powierzchnię. Przy cienkich warstwach w trakcie malowania odchodzi od ściany. Dużo lepszy efekt jest przy zastosowaniu zwykłego gipsu szpachlowego. 10 krotnie tańszego
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli szpachla nie spełniła Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych, który udzieli Panu merytorycznego wsparcia w zakresie sposobu aplikacji produktu tak, aby przebiegła ona zgodnie z oczekiwaniami oraz pełnił on swoją funkcję.

28.07.2019
Na opakowaniu sucha w 30 minut. Heh. Przede wszystkim porażka w nakładaniu. Odrywa się od ściany, przywiera do szpachelki . Może i sucha w 30 minut ale co poza tym? Czas pełnego schnięcia nieznany. Po dwóch godzinach naciśnięcie palcem a masa dalej mocno miękka. Proponuje zwykły gips bo na to szkoda kasy
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. W celu uzyskania informacji na temat czasu całkowitego schnięcia oraz najskuteczniejszego sposobu aplikacji zachęcamy do konsultacji z doradcą w sklepie - osobiście lub telefonicznie.

 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Przygotowanie ścian do malowania - jak zrobić to dobrze?

 • Budowa

  Gładzie Toupret – poznajemy magiczne produkty naprawcze

 • Wykończenie

  Właściwości żywic iniekcyjnych

Ocena i komentarz dla:

Szpachla naprawcza Toupret 2 kg