Produkty

Szpadel FLO oprawiony trzon DY 90 cm

Kliknij aby powiększyć

Szpadel FLO oprawiony trzon DY 90 cm

Marka: FLO

Marka: FLO

Kod: 600604

|
Szpadel jest narzędziem, który umożliwi ręczne kopanie i przerzucanie ziemi – przydaje się w każdym ogrodzie lub na budowie. Posiada szeroką cześć roboczą, która jest ostra i gładko wchodzi nawet w wyschniętą powierzchnię gleby. Odpowiednio wyprofilowany czerpak zapewnia łatwe przerzucanie dużej ilości ziemi, błota, piasku lub zapraw. Wygodne stylisko z drewna jest wytrzymałe na uszkodzenia.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

szer. robocza 16 cm; dł. trzonka 95 cm

Długość opakowania

6 cm

Wysokość opakowania

114 cm

Szerokość opakowania

19.5 cm

Waga brutto

1.193 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Trzonek

z drewna

Obszary zastosowania

kopanie i przerzucanie ziemi

Parametry indywidualne

Typ uchwytu

z tworzywa sztucznego

Marka

FLO

Nr referencyjny

35803

Parametry fizyczne i wizualne

Kształt rękojeści

DY

Materiał wykonania

stal
Szpadel to narzędzie, które umożliwia ręczne kopanie i przerzucanie ziemi. Jest rodzajem łopaty, który przydaje się na każdym placu budowy lub w ogrodzie. Ułatwia przenoszenie ziemi, piasku, błota i sypkich zapraw budowlanych. Posiada metalową część roboczą, która umożliwia łatwe rozkruszanie ziemi, co znacznie uskutecznia pracę. Ma odpowiednio wyprofilowany czerpak, dzięki któremu możliwe jest zebranie jednorazowo dużej ilości ziemi. Jest na tyle szeroki i tak dopasowany, by można było postawić na nim stopę, aby wprowadzić go w ziemię. Szpadel posiada wygodne stylisko z drewna, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. W serii znajdziesz bogaty wybór narzędzi ogrodowych, które ułatwią Ci pracę na działce lub w ogrodzie.
Ocena
8 komentarzy
05.05.2020
Po dwóch metrach kwadratowych ogródka z miękką ziemią metalowa część zaczęła się wyginać. Kilka minut później metal był już tak miękki że do niczego się nie nadawał. Rozumiem cenę ale to powinno być sprzedawane jako łopata do sypkiego lekkiego piasku co najwyżej z zastrzeżeniem, że do prac w ziemi dla amatora nie.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię i przekazanie tych informacji. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Prosimy uprzejmie o zgłoszenie się do sklepu w celu złożenia reklamacji.

27.04.2020
Kupiłem online, przyjechałem odebrać.. i zwróciłem od razu. Zarówno ostrze szpadla jak i rączka zbite na jedną śrubkę, wszystko się rusza. Nawet nie chciałem sprawdzać ile nerwów napsuje jak się złamie przy pierwszych pracach. Nie warto.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę wiadomość. Jest nam bardzo przykro, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja. Chcielibyśmy zweryfikować tę sytuację bezpośrednio w sklepie, dlatego będziemy zobowiązani, jeśli doprecyzuje Pan, w której Castoramie i kiedy złożone zostało wspomniane zamówienie. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz: www.castorama.pl/sklepy

27.11.2017
Szpadel na całkiem dobrym poziomie, do kopania ogródka w sam raz
21.10.2017
Beznadzieja. Szpadel wygiął się przy wykopywaniu ósmej rośliny. Kupiłam go zaledwie dwa tygodnie temu i nadaje się do wyrzucenia. Nie polecam.
03.10.2017
Nie jestem super silna, a jednak udało mi się ten szpadel złamać przy wykopywaniu róży! Nigdy więcej tanizny.
22.05.2017
No i ja też potwierdzam. Świetny jest ten szpadel, bo i poręczny, i lekki, i trwały. Dobrze, że nie skusiłem się na nic "drogiego i znanego".
19.04.2017
O dziwo- muszę podpisać się pod opinią użytkownika. Przeczytałem tamtą opinię kilkanaście dni temu i będąc w Casto z jakiejś innej okazji postanowiłem zmieszać z błotem tak dobre zdanie o szpadlu za kilkanaście zł ;). Nie udało się....Przez kilka dni szpadel solidnie pracował przy wkopywaniu małych drzewek, porzeczek i róż. No i.... poza tym, że góra i dół nieco klekocze (przymocowane do trzonu gwoździem)- szpadel jest świetny. Nic mu się nie stało, jest nie za duży i wygodny. Mam gdzieś szpadel który był 5 razy droższy i... po co przepłacać, skoro nie widać różnicy. No i do tego te droższe są 2 razy cięższe ;(
10.03.2017
zaraz sie zrobi ciepło, a żona znowu mnie zagoni do przekopywania warzywnika - bez porządnego szpadla nawet nie ma co podchodzić do roboty, a ten właśnie taki jest
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Sól, piasek, popiół - czym posypywać zamarznięte ścieżki oraz podjazd żeby nie uszkodzić roślin?

 • Ogród

  Saperka – instrukcja użytkowania nie tylko do ogrodu

 • Ogród

  Twój kalendarz ogrodnika

Ocena i komentarz dla:

Szpadel FLO oprawiony trzon DY 90 cm