Zobacz więcej Szyldy i tarcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Szyldy i tarcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyld drzwiowy okrągły Verso Astra na wkładkę czarny

Szyld drzwiowy okrągły Verso Astra na wkładkę czarny

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyld drzwiowy okrągły Verso Astra na wkładkę czarny to produkt, którym wykończysz drzwi wewnętrzne. Element jest łatwy do zamontowania. Umożliwiają to m.in. duże części montażowe. Ma także uniwersalny kształt, który bez problemu dopasujesz do klamki czy też modelu drzwi. Do wykonania szyldu wykorzystano wytrzymały materiał.

   Cechy i zalety

    Szyld drzwiowy okrągły Verso Astra na wkładkę czarny to element wykończeniowy do skrzydła drzwiowego. Został wykonany z aluminium wykończonego czarnym kolorem. Dzięki temu produkt ten jest bardzo trwały, a do tego prezentuje się estetycznie i nowocześnie. Szyld drzwiowy okrągły Verso Astra na wkładkę czarny ma uniwersalny okrągły kształt. Jego montaż nie sprawi Ci trudności. Jest to zasługa dużych części montażowych. Wykorzystaj drewnowkręty, aby w sposób trwały zamontować szyld. Produkt nadaje się do drzwi wewnętrznych, które chcesz zamykać na zamek. Bez trudu zdołasz dopasować do niego odpowiednią klamkę. Asortyment sklepów Castorama obejmuje duży wybór dostępnych akcesoriów do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

    • Uniwersalny kształt
    • Łatwy montaż
    • Duże części montażowe

    Specyfikacja techniczna

    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Kształt produktuOkrągły
    MateriałAluminium
    KolorCzarny
    Kod produktu5907354083817