Zobacz więcej Szyldy i tarcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Szyldy i tarcze

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyld okrągły na wkładkę stal nierdzewna
Strzałka w prawo

Szyld okrągły na wkładkę stal nierdzewna

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyld okrągły na wkładkę stal nierdzewna został przygotowany z myślą o drzwiach wewnętrznych, w których konieczna jest wymiana samego szyldu przy zamku. Ten model dostosowany do drzwi, w których klamka montowana jest osobno. Nadaje się na przykład w sytuacji, gdy wymieniana jest sama wkładka z nowym zestawem kluczy w biurach czy pokojach.

   Cechy i zalety

    Bezpieczeństwo to podstawa w każdym wnętrzu. Do miejsc, w których wkładka do zamka będzie regularnie wymieniana, polecany jest szyld okrągły na wkładkę stal nierdzewna. Produkt ten został przystosowany do drzwi wewnętrznych. Równie dobrze sprawdzi się w przypadku pokojów w zabudowie mieszkalnej, jak i pomieszczeń biurowych w miejscu pracy. Został wykonany ze stali nierdzewnej – jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Nie zużywa się szybko, dlatego długo pozostaje atrakcyjny w swojej formie. Szyld okrągły na wkładkę stal nierdzewna to produkt przygotowany specjalnie do wymiany osobno niż klamka. Do środka zmieszczą się wszystkie standardowe wkładki. Produkt jest bardzo łatwy w montażu. Sprawdź też inne modele dostępne w asortymencie.

    • Łatwy montaż
    • Duże części montażowe
    • Klamka na wkładkę

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal nierdzewna
    KolorSrebrny
    Sposób montażuWkręcane
    Kształt produktuOkrągły
    PrzeznaczenieKlamki do drzwi wewnętrznych
    Kod produktu5907354085514