icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo

Tarcza spawalnicza Dedra 200 x 270 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tarcza spawalnicza Dedra 200 x 270 mm
45,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Tarcza spawalnicza jest przeznaczona do ochrony oczu oraz twarzy podczas spawania – doskonale zakrywa całą przednią część głowy. Dzięki niej unikasz uszkodzenia wzroku oraz zranienia się iskrami lub odłamkami powstałymi w wyniku pracy. Produkt jest funkcjonalny, ponieważ nadaje się do zastosowania przy różnego rodzaju spawaniach.

  Cechy i zalety

  Praktyczna tarcza spawalnicza doskonale ochroni Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem, a także całą twarz i szyję przed iskrami oraz ostrymi odłamkami materiału. Nadaje się do zastosowania podczas spawania łukowego, elektrodami oraz cięcia strumieniem plazmy – jest funkcjonalna. Została tak zaprojektowana, aby była jak najbardziej poręczna i jak najmniej obciążała rękę. Wygodna rękojeść zapewni jej stabilność – jej atutem jest także to, że w każdej chwili możesz ją odłożyć, a następnie znów po nią sięgnąć. Wytrzymałe materiały, jakich użyto do produkcji tarczy gwarantują jej trwałość oraz estetyczny wygląd – na ciemnym kolorze nie widać zabrudzeń ani uszkodzeń. W naszym sklepie znajdziesz zestawy szybek, których możesz użyć do wymiany szkiełka w tarczy w razie potrzeby.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5902628760920