Produkty

Taśma naprawcza Duck 50 mm x 25 m srebrna

Kliknij aby powiększyć

Taśma naprawcza Duck 50 mm x 25 m srebrna

Marka: Duck

Marka: Duck

Kod: 119334

|
Taśma naprawcza z pewnością zadowoli Cię doskonałą funkcjonalnością. Za jej pomocą możesz w błyskawicznym tempie naprawić wiele przedmiotów lub konstrukcji, co pozwoli Ci zyskać czas na przygotowanie się do właściwej reperacji. Produkt cechuje się znakomitą przyczepnością i współpracuje z wieloma materiałami. W ofercie znajdziesz też modele w innych rozmiarach.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

5 cm

Długość opakowania

11.1 cm

Szerokość opakowania

11.1 cm

Waga brutto

0.32 kg

Szerokość taśmy

50 mm

Długość taśmy

25 m

Parametry indywidualne

Marka

Duck

Nr referencyjny

152442

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

srebrny
Taśma naprawcza to jeden z elementów wyposażenia warsztatu, który znajduje zastosowanie w wielu sytuacjach życia codziennego. Dzięki niemu będziesz mógł się doraźnie zająć usterkami w Twoim domu, co spowoduje zminimalizowanie strat wynikających z uszkodzenia. Ty natomiast zyskasz sporo czasu na przygotowanie się do właściwej reperacji swoich konstrukcji lub instalacji – będziesz mógł spokojnie zaopatrzyć się w potrzebne do naprawy narzędzia i materiały lub zamówić wizytę fachowca. Taśma utrzymana w srebrnym kolorze będzie się wyróżniała na tle Twoich przedmiotów i wskazywała na miejsce usterki. W naszej ofercie dostępne są także inne produkty tej marki, spośród których wybierzesz taśmy pakowe, biurowe oraz montażowe.
Ocena
1 komentarz
02.07.2019
Nie przykleja się. Produkt niskiej jakości.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli taśma nie spełniła swojej funkcji. Chcielibyśmy Panu pomóc w dotarciu do przyczyn tej sytuacji, dlatego bylibyśmy wdzięczni za przekazanie większej ilości informacji na jej temat. Czy podłoże zostało odpowiednio przygotowane? Czy zostało oczyszczone? Wszelkie szczegóły może nam Pan przekazać korzystając z formularza dostępnego na stronie: www.castorama.pl/kontakt Jednocześnie przypominamy również o możliwości skonsultowania opisanej kwestii z naszym doradcą fachowym, który chętnie ustali przyczyny tego stanu rzeczy. Zachęcamy serdecznie do kontaktu.

 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Większe bezpieczeństwo na podłodze – taśmy antypoślizgowe

 • Narzędzia i artykuły

  Jak usunąć z okien taśmę ochronną

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje taśm klejących

Ocena i komentarz dla:

Taśma naprawcza Duck 50 mm x 25 m srebrna