Produkty

Tynk maszynowy Knauf MP 75 L 25 kg

Kliknij aby powiększyć

Tynk maszynowy Knauf MP 75 L 25 kg

Marka: Knauf

Marka: Knauf

Kod: 910176

|
Tynk maszynowy doskonale sprawdzi się podczas remontowania Twojego mieszkania. Stosowany na ścianach zapewnia im estetyczne wykończenie. Z powodzeniem można go malować, co dodatkowo zwiększa jego atrakcyjność. Produkt przystosowany jest do współpracy z agregatami tynkarskimi, więc prace remontowe przebiegają wyjątkowo sprawnie.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

12 x 35 x 52 cm

Długość opakowania

34 cm

Wysokość opakowania

13 cm

Szerokość opakowania

50 cm

Waga brutto

25 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Wydajność

0.8 kg/m2/mm

Ilość warstw

1

Powierzchnia aplikacji

sucha, stabilna i wolny od pyłu

Temperatura pracy

powyżej +5 st. C

Czas schnięcia

14 dni

Grubość warstwy

max 45 mm

Metoda aplikacji

agregat tynkarski

Parametry indywidualne

Marka

Knauf

Nr referencyjny

148758
Tynk maszynowy to produkt przeznaczony do remontowania pomieszczeń w Twoim mieszkaniu. Nałożony na ściany stanowi ich idealne wykończenie, a także pozwala wykonywać na nich dalsze prace – przykładowo możesz pokryć je farbą w dowolnym kolorze. Przystosowany jest do współpracy z agregatami tynkarskimi, wobec czego jego aplikacja przebiega niezwykle sprawnie – urządzenie wykona praktycznie całą pracę za Ciebie. Tynk gipsowy można nakładać na beton zwykły, beton komórkowy, elementy wapienno-piaskowe, beton pumeksowy oraz porowate elementy ścienne. Dla uzyskania jak najlepszego efektu produkt należy aplikować na powierzchnie oczyszczone i suche. W naszej ofercie dostępne są także inne tynki maszynowe, więc dopasujesz je do swoich potrzeb.
Ocena
2 komentarze
11.10.2018
Bardzo przyjemnie się tym pracuje. Drobne poprawki w miejscach gdzie nie potrzeba idealnej gładzi wychodzą super. Odwarzyłem się, będąc totalnym amatorem na zrobienie całego niewielkiego pomieszczenia i wyszło dobrze.
21.08.2018
Stosowałem bezpośrednio pod farbę. Materiał zgodny z opisem, nie trzeba się spieszyć przy nakładaniu (ręczne). Po wyciągnięciu mleczka gąbką można powierzchnię idealnie wygładzić, ważne żeby na samym początku dobrze wyprowadzić piony i płaszczyznę. Bardzo wdzięczny materiał. Przy ręcznym nakładaniu nie więcej niż 0,45-0,5 l wody na kg, inaczej przy warstwach grubszych niż 20mm płynie.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Jak wybrać tynk do piwnicy

 • Budowa

  Tynk marokański – gdzie i jak go wykorzystać

 • Budowa

  Tynki gotowe kontra tworzone samodzielnie

Ocena i komentarz dla:

Tynk maszynowy Knauf MP 75 L 25 kg